Natasza Urbańska jako Pola Negri w musicalu 3D
Przeczytaj oryginalny post blogu
10-10-2011
11:22
paulina

Janusz Józefowicz wprowadza rewolucję. W grudniu Studio Buffo zaprasza na musical w 3D. W głównej roli wystąpi Natasza Urbańska.

Pierwszy musical w 3D to widowisko, które opiera się na połączeniu baletu, teatru i musicalu z formą filmową. Stworzone jest na podstawie biografii jednej z największych gwiazd światowego kina – Poli Negri.

- Trudno nie opowiedzieć takiej historii. Pola Negri ze zwykłej dziewczyny stała się wielką gwiazdą Hollywood. Weszła na szczyt aktorskiego Olimpu. Posługując się językiem stereoskopii, która jest dziś rewolucją w kinie, dobrze jest rozmawiać o rewolucji sprzed 100 lat, kiedy w kinie pojawił się dźwięk – powiedział Janusz Józefowicz.

- Technologia 3D w kinie nie jest już nowością, a na scenie robimy coś takiego po raz…

17-10-2011
10:13
Barbara

Wszystko co tworzy p.J ózefowicz jest doskonałe, a Natasza Urnańska to piekna i utalentowana osoba. Marzę, aby obejrzeć ten spektakl. Wiele razy byłam w Studio Buffo,min. na "Romeo i Julii" na Torwarze, lecz wyprawa do Warszawy i zakup bitetów dla emerytów ze sfery budżetowej mieszkajacej 160 km od Warszawy to bardzo poważny wydatek. Może uda nam się zrealizować to marzenie , lecz nie znalazłam żadnej informacji gdzie będzie to grane i jaka cena biletów . Moje umiejętności szperania po internecie sa ograniczone- zrozumiałam, że w Studio Buffo. Kocham ten teatr i swoją miłością zaraziłam wiele osób ze swojego srodowiska , lecz emeryci maja ograniczone finansowe możliwości, aby …………………

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.