Nauczyciel uprawiał seks z nieletnią uczennicą
Przeczytaj oryginalny post blogu
15-11-2011
22:00
paulina

ROPCZYCE, DĘBICA. Prokuratorskie postępowanie ustaliło, że gwałtu jednak nie było.

Nieletnia mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego nie została zgwałcona przez swego nauczyciela. Choć do kontaktu płciowego doszło. Tylko, że to… ona tego chciała. Tak mówią, badający sprawę, śledczy. – Przesłuchaliśmy wiele osób, m.in. uczniów szkoły, do której chodziła ta dziewczyna. Skorzystaliśmy też z pomocy biegłych. Stąd ten wniosek – mówi Super Nowościom Jacek Żak, Prokurator Rejonowy w Dębicy.

O sprawie szeroko pisaliśmy już w Super Nowościach (19 maj b.r.). Przypomnijmy, że nieletnia oskarżyła Sławomira Ch., mieszkańca gminy Żyraków, że…

16-11-2011
12:38
xyz

To te " dziewczynki" nie są takie niewinne…???? ;-)

16-11-2011
12:38
Czytelnik

Taki nauczyciel nie powinien uczyć w szkole skoro uprawia seks z nastolatką, która tego chce. Coś z nim jest nie tak. Za seks z nieletnią chyba jest jakaś kara bez względu na okoliczności. Zakrawa mi tu pedofilią a to jest karane. Więc proszę tu nie pisać o obniżeniu wieku inicjacji seksualnej bo w ten sposób usprawiedliwiamy każdego zboka. Sęk w tym że w szkołach pewnie jest ich więcej, tylko nikt o tym nie wie. Dziecko zawsze pozostanie ofiarą takiego czegoś. Czy ona ma naście lat czy kilka nauczyciel jest dorosły i powinien ponieść konsekwencje swoich zaintereseowań.

20-11-2011
16:59
Andrzej Golota

Co ty mowish? Sam bys nie odmowiwsie ta dziewchynke wyjebac !

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.