Nauczyciele bez ulg w autobusach
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-03-2012
14:54
paulina

23-03-2012
00:04
czytelniczka

Teraz niech przyjdzie kolej na o…ów i senatorów,oni to co?nadludzie?Jestem za tym,żeby w Polsce rządził Łukaszenko byłby wtedy porządek.Oszczędności niech zaczną od siebie i dadzą dobry przykład.

23-03-2012
00:06
obelix

Idiotyczne tłumaczenia tego próżniaczego związku. Przecież ludzie by się zagryźli aby dostać etat w szkole gdziekolwiek, bo żeby zostać nauczycielem trzeba mieć znajomości i wielu może sobie tylko o tej pracy pomarzyć i chętnie dojechałoby na swój koszt nawet i 50 km od swojego miejsca zamieszkania.
Masa bezrobotnych ludzi z wykształceniem pedagogicznym różnych specjalności czeka w kolejce wałkoniu !!!

23-03-2012
00:18
niania

ZNP stara się jak może – popiera aborcję i eutanazję, jest za wyrzuceniem religii ze szkoły, promuje homoseksualizm, a rząd ich i tak nie lubi, i słusznie; jak była komuna – nauczyciele z ZNP służyli komunie, a jak będzie Palikot, to będą popierać Palikota, naiwni uwierzyli Tuskowi i głosowali na niego – o taka jest prawda o nauczycielach ze ZNP

23-03-2012
17:34
zgrzyt

A co to – może brakuje ludzi do zawodu nauczyciela?

24-03-2012
08:37
polska bieda

a jakim cudem nauczyciele mają mieć zniżki ! czy to jakiś lepszy GATUNEK ludzki ? nie zgadzam się na żadne zniżki dla tych ludzi ! pracują 18 godz w tygodniu, wakacje , święta, ferie,…prezenty na zakończenie roku ! mało im ? jak im coś nie pasuje to niech idą w "siną dal" , czytamy że dzieci, młodzież kiepsko zdają egzaminy, itp – a kto ich UCZY ? czemu nie ma co roku egzaminów państwowych w Warszawie – takich jak dla prawników…dla nauczycieli ? czy w ogóle mają wiedzę żeby uczyć ? zarabiają kupę kasy, płatne urlopy na podratowanie zdrowia…to jakaś "kpina". A dać im 40 godz w tygodniu, zabrać wakacje i ferie (niech przymusowo pracują z młodzieżą) będzie mniej rozbojów !

24-03-2012
14:00
basieńka

Pracuję w tym zawodzie 30 lat!!! nie korzystałam z urlopu na podratowanie zdrowia a ni z ulg komunikacyjnych. To jakiś absurd… gro moich kolezanek i kolegów tak samo jak ja pracuje.Mój tydzień pracy przekracza 40 godz. dla potrzeb uczniów i szkoły. Gorzej jest z uczniami którym wcale nie chce się siedziec więcej w szkole jak na lekcjach. Przypomnij sobie gamoniu ajk zwiewałeś ze szkoły :)

24-03-2012
20:16
zgrzyt

Basieńka – za moich czasów matura z matematyki, bez korepetycji – to była norma. Dziś normą są korepetycje, udzielane przez nauczycieli swoim uczniom. I znowu kasiora bez podatku. A fuj…

24-03-2012
20:17
lucek

święta racja

24-03-2012
21:26
Aga

Słabą zdają egzaminy ci, którym nie chce się uczyć, a mają rodziców takich jak Ty, którzy uważają,że za wszystko winić nauczyciela.Tylko nawet najlepszy nauczyciel nie nauczy lenia. A skoro zazdrościsz nauczycielom to trzeba było się uczyć i zostać nauczycielem. A ciekawe kto nauczył Cię czytać i pisać, bo raczej nie sam.

25-03-2012
10:38
bogacz hehe

porażką są ci nauczyciele, którzy na zebraniu z rodzicami twierdzą, że "bez korepetycji się nie obędzie" – taki nauczyciel powinien natychmiast złożyć wypowiedzenie ! więc później się nie dziwmy, że młodzież słabiutko zdaje ! skoro nauczyciel nie potrafi go nauczyć ! ZABRAĆ IM WAKACJE, FERIE, ROCZNE URLOPY NA DŁUGIE WCZASY ZA KTÓRE DOSTAJĄ KASĘ Z BUDŻETU MIAST (a mozna za te pieniądze wybudować np plac zabaw) co takiego jest tym nauczycielom, że pomimo wakacji i tylu dni wolnych muszą rok się "leniwić" ? ja to bym ich nawet w soboty zagonił do roboty ! a jak nie pasuje to na kasę do super marketu ! tam sie nie trzeba przykładać ! dawniej w szkołach było mnóstwo dodatkowych zajęć, ale niestety…te czasy bezpowrotnie minęły !! teraz nauczyciele chcą BRAĆ ! mam znajomych nauczycieli to powodzi im się SUPER ! dwa razy do roku zagraniczne wczasy, domy, samochody —ale oni się uczyli na nauczycieli heh, a inni w "szkołę kamieniami rzucali" i muszą pracować po 12 godz dziennie…nie spędzają połowy roku kalendarzowego na wolnym heh, nauczycielem trzeba być z pasji …a ja takiego aktualnie nie znam…

25-03-2012
13:35
elektryk

I co to teraz bedzie !
Ta ludzie tak ni mozno !
Uny nie podolajo finansowo !

25-03-2012
22:03
Kunegunda

A może by tak sprawdzić dokładniej i nie pisać następnym razem bzdur? Odkąd nauczyciele mają zniżki na autobusy , co za jełop wypisuje te androny? A może lepiej rozliczyć premiera za podróże na trasie Sopot – Warszawa , a może posłów , senatorów, ministrów też pozbawić darmowych przelotów i przejazdów. Jeśli wszyscy jesteśmy równi , to dlaczego rodziny pracowników MPK korzystają z darmowych przejazdów komunikacją miejską , a pracownicy zakładów energetycznych z dużo tańszych opłat za zużyty prąd itd.itp. Czy wyrok trybunału dotyczy tylko "wycinka sprawy"? Najwyższy czas by oszczędności rząd , Sejm , ZUS , NFZ … poszukał u siebie a nie u najbiedniejszych? Dokąd będą nam mydlić oczy? Poza tym najwyższy czas rozróżnić wysokość pensji w Warszawie i w Rzeszowie. Faktem jest , że wielu nauczycieli mamy z przypadku , a nie z powołania. Jednak wielu poświęca się dla naszych dzieci w sposób nieograniczony wręcz i zaręczam że 40 godzinny tydzień pracy realizowany jest przez nich z nawiązką.

26-03-2012
11:14
Karol

Zdecydowanie masz rację! Nauczycielska patologia a jeszcze ma zniżki. Zabrać im to a połowę zwolnić!

26-03-2012
12:54
asterix1969

Matole Ty…

26-03-2012
14:59
ROMAN

a kiedy ONO – nie będzie miało w ogóle zniżek- kto chce jechać płaci i po sprawie jakieś dotacje- deputaty- zniżki – przywileje – a kasiorki mało ? no to ONO do roboty.

27-03-2012
13:34
Alora

Kunegundo, a może by tak sprawdzić dokładniej i nie pisać bzdur? Rodziny pracowników MPK (tylko w Rzeszowie) nie mają darmowych przejazdów komunikacją miejską!!!
Mają takie uprawnienia rodziny np. w Warszawie, Krakowie itp. ale w Rzeszowie, gdzie kierowcy MPK zarabiają najmniej, radni zabrali.
Teraz płacę za bilet miesięczny 78 zł.

11-04-2012
16:12
Gośka

To prawda że nadal istnieje wiele zawodów gdzie obwiązują ulgi np. rodziny pracowników MKS w Mielcu , rodziny pracowników PKS jeżdżą za darmo po całej Polsce, to samo pracownicy PKP, pracownicy gazowni i energetyki płacą mniej, nie wiem jak tam z ulgami dla różnych mundurowych ale pewnie je mają.Nauczyciele mieli ulgi na bilety miesięczne do pracy i na PKP.Jeżeli ma być równo to zabrać wszystkim bez wyjątku.

24-05-2012
23:01
jarek

znam nauczycieli którzy pracują 4-5 godzin dzienie w świetlicy nie nie robią konspektów idą np w południe do pracy wracają o 16 i jeszcze jedzą w szkolnej stołowce (SP rzeszów) obiady gratis i wyjazdy co rok za granice i kolczyki w w pępku noszone dumnie na poakaz w godzinach pracy ,wycieczki za granicę z funduszu socjalnego itp karta nauczyciela to paranoja która powoduje że ludzie z iQ na poziomie pracy w magazynie wykonują pracę z dziecmi ale to się nie zmieni bo radni,posłowie,senatorowie to 70 % to nauczyciele

05-06-2012
12:42
Adam

Jasne a Jaśnie Państwo rodzice to od czego są? Co praca nauczyciela ma do liczby rozbojów?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.