Nie chcą dłużej milczeć
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-09-2011
11:00
paulina

PRZEMYŚL, RZESZÓW. Uniewinnieni celnicy chcą odszkodowań i ukarania prokuratorów.

- Nie będę opowiadać o tym, jak się czułem, kiedy nagle zostałem zatrzymany, jak jakiś bandyta – mówi stanowczo Andrzej Kozioł, celnik z Medyki. – Nie chodzi o wylewanie swoich żalów, ale o sprawiedliwość! – podkreśla. – U nas można człowieka niewinnego wsadzić do aresztu, potraktować, jak przestępcę, pozbawić pracy – dodaje jego kolega, Jerzy Wielądek. – I nikt za to nie ponosi konsekwencji – zauważa funkcjonariusz celny.

Kilka lat temu fala zatrzymań celników na medyckim przejściu granicznym była powodem wrzawy medialnej i…

27-11-2011
17:55
basia

bylam swiadkiem wyprowadzenia celniczki z pawilonu odpraw to bylo pod publiczke.Celnicy jednak zyli w Pzremyslu jak w raju nawet Ci z alokacji,Mrowka tez dawali pozyc i sie krecilo ,a teraz tylko Ukraincy zyja i na ruskim bazarku w Przemyslu cygarow zatrzesienie ale kasa zarobiona zostaje w Biedronce albo dolary wynosza na Ukraine,Stac ich nawet na wynajem mieszkan w Przemyslu.Nie wierze ze te cygary z autokarow i pieszego to tak za darmo.Jak do Pzemysla przyjezdzaja Ukrainki z Korczowej to kazda z 20 osob niesie cale torby fajek a wszyscy tacy uczciwi.Polka jak ma 2 paczki luzakow to do osobistej i mandat tak mniej wiecej to wyglada i zapraszam do obejrzenia na zywo.

29-11-2011
22:57
NIKI

DOKŁADNIE TO JEST PRAWDA 3 UKRAIŃCÓW DO PRZODU A POLAK NA KANAŁ U NICH NIE MA PODEJRZENIA ŻE JEST FAJKA TO ŚMIESZNE TO WIDAĆ GOŁYM OKIEM

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.