Nie otrzymali pieniędzy za prace przy budowie autostrady
Przeczytaj oryginalny post blogu
11-06-2012
06:00
Redaktor

DĘBICA. Na kilka godzin sparaliżowali krajową “czwórkę”

Zdesperowani podwykonawcy zablokowali w piątek na kilka godzin drogę krajową nr 4 w Dębicy. Drogą z minimalną prędkością jeździły samochody ciężarowe i ciężki sprzęt budowlany paraliżując ruch.…

11-06-2012
08:26
wiesiek

Bardzo podoba się mi reakcja protest! W TVP Info.słyszałem jak jakiś poseł komisji infrastruktury za niepłacenie obwiniał poszkodowanych bankrutów nawet udowadniał że niepłacenie jest przyzwoitością

11-06-2012
10:31
K. Bimbała

No cyrk się kręci – dwa miliony wisi dług Korbetowi za beton, innym maluczkim kilka tysięcy za wynajem noclegów … a Donald wali w gałę i myśli jak by sobie przedłużyć rządy w PO , gdyż Brukselka z dnia na dzień wymyka się mu rączek?.

11-06-2012
13:49
zofia

najwiekszy problem, to co pomyslą sobie zagraniczni kibice, bo swoich roboli mozna było bezkarnie wykiwać oto i cały problem , propaganda sukcesu. A propo to gdzie jest to środowe spotkanie z poszkodowanymi firmami??? Może ktos wie.

11-06-2012
15:58
stefan

Bimbała a co Tusk ma do płacenia przez prywatne firmy, A jak ja nie zapłacę za prąd to kto jest winny?? Było się zabezpieczyć przy podpisywaniu umowy, a nie jak bydło pchały sie firmy do budowy a4.Chciały sie nachapać to sie nachapały.

12-06-2012
09:10
K.Bimbała

Stefan z całym szacunkiem , ale odpowiem Ci tak : za co więc odpowiada Tusk jako szef rządu , czy tylko za kopanie w gałę w sytuacji jak spółdzielnia min. Grabarczyka była o kilka lat za długo, potem zastąpiono ja modelem Nowakiem. Ktoś przygotował zasady wyłaniania wykonawców , sprawdzania wiarygodności firm , przeprowadzania  przetargów , nadzoru itd.. Sam 40 lat prowadziłem różne budowy w tym wielkie inwestycje , ale takiego cyrku nawet za komuny nie było. A może napiszesz mi czarno na białym ile przetargów wszelkiej maści wygrywa "Skańska", jakim potencjałem własnym dysponuje , poza adresem internetowym, kilkunastoma prawnikami i kier. budów. A że obecnie pogoda tylko dla kręcących lody i chapaczy na pełną gębę to co mam obwiniać tym KREML??

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.