Nie umiem pracować w takich warunkach
Przeczytaj oryginalny post blogu
17-04-2013
13:42
paulina

PIŁKA NOŻNA. II LIGA. Trener Robert Kasperczyk twierdzi, że działacze Stali Rzeszów nie wypełnili obietnicy i złożył wniosek o rozwiązanie kontraktu.

Trzy miesiące – tyle trwało “małżeństwo” trenera Roberta Kasperczyka (46 l.) ze Stalą Rzeszów. Szkoleniowiec z Nowej Huty zdążył poprowadzić biało-niebieskich w jednym ligowym meczu z Olimpią Elbląg (0-0).…

17-04-2013
14:46
sokół

Trudno się Kasperczykowi dziwić. Żaden profesjonalny trener nie da sobie wejść na głowę. Jeśli prezesi mają ustalać skład i kto się nadaje do drużyny, a trener ma być tylko od trenowania to wystarczy Wołowiec.

17-04-2013
18:32
wedkarz

Sekcja pilki noznej stali jest tak kiepska jak jej kierownik i prezes poreba. Dziekujemy panom. Do widzenia w zaczerniu, zalezu. Pan Kasperczak pokazal klase nawet w ww. artykule. Uczcie sie.

17-04-2013
20:14
ja

kolejny sukces po MKsach i Wordzie Pana Poreby? kiedy skonczy sie to dziadostwo i stanowiska za przynaleznosc partyjną?

17-04-2013
21:20
loka

Ma chłop racje jestem kibicem stali ale jak widzę co się dzieje tam u góry to istny cyrk jak się stery nie zmienią to dalej będzie to co było czyli wielkie nic

18-04-2013
09:36
Kondzio

Chłop myślał ,ze będzie miał warunki do treningów , a tu czekały na niego skakanki i piłki 5 kg. jak za niezapomnianego Pana Kazia i garnek herbaty…Kto trenował , to pamięta.

18-04-2013
12:45
zenek zbagien

Kasperczyk zachowałem się jak prosty cham…. wiedziałeś że nie idziesz do Barcelony, Stal podała ci rękę kiedy byłeś bezrobotnym bez prawa do zasiłku i chciała tylko żeby Flota zapłaciła za rejestrację nowego trenera i nie chciała cie człowieku tu trzymać skoro dostałeś super ofertę. Zapomniałeś jak dzwoniłeś do szczepaniaka wieczorem że chcesz w tym momencie sie spotkać na stadionie? I prosiłeś jak pies że chcesz iść do Floty i żeby Stal z tobą chamie bez klasy rozwiązała kontakt? Mogłeś się swojej 1 wypłaty zrzec na rejestrację nowego trenera dla Stali skoro ci się tak spieszyło. A teraz piszesz bzdury. A twoje L-4 to w porządku jest?
Wiem że w Stali jest bałagan ale jeszcze chwile przed flotą, w wywiadzie powoływałeś się na trenera borussii dortmund i co ty tu nie zostawisz wspaniałego. Kopnęła cię flota w dupę i teraz wylewasz żale bo zaraz będziesz znowu na bezrobociu ( oczywiście ktoś cię zaraz weźmie ale szacunek w środowisku trenerskim straciłeś i nie tylko). I nie powołuj się szmaciarzu na kszo, hutnik i górnik wieliczka bo gdzie te kluby są dziś? Mało miałeś kasy w 3 lidze w Rzeszowie? Tak jak ty miałeś tu to nikt nie miał i długo nikt nie będzie miał……….

18-04-2013
21:55
władek

A niby dlaczego miałby się zrzekać pensji,on sam się tu nie prosił tylko pseudo dzialacze go zaprosilii coś mu zapropnowali ale jak zwykle słowa nie dotrzymali.A co ci pseudo działacze zrobili z trenerem Kużmą ,jak uratował stal od spadku i poukładał drużynę .Pan Poręba nadaje się na Prezesa ale LZS z Koziej WOlki,nie obrażając tej ostatniej.

19-04-2013
09:21
sędzia

to że może mamy pseudodziałaczy to wiemy ale Rysiek ok uratował NAS od spadku ale jak poukładał drużyne? co ty wogóle człowieku piszesz/? jesteśmy tak słabi że nawet Mourinio by z tegom nic nie zrobił….. a tak na marginesie mamy teraz w sumie 3 trenerów a 2 płacimy za siedzenie w domu i dobrze płacimy….

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.