Nie zażywając żadnych leków bylibyśmy zdrowsi
Przeczytaj oryginalny post blogu
02-11-2012
07:03
paulina

Nie ma telewizyjnej czy radiowej reklamy, w której nie byłoby leku: na potencję, przeziębienie, ból kręgosłupa, gardła, czy obrzęk stóp. Ktoś wreszcie powinien powiedzieć temu stop.

Bo mimo ostrzeżeń lekarzy czy farmaceutów o niebezpieczeństwie płynącym z łączenia leków z reklamy wynika zgoła coś innego, w dodatku bije nas to po oczach i uszach co pół godziny i wbija się w pamięć. Potem wchodzimy do apteki po wodę utlenioną i kupujemy (przy…

02-11-2012
09:47
rzeszowiak

Ale bzdury pani plecie. Czy pani ma jakiekolwiek wykszalcenie oprocz mozliwosci pisania i zapewnie liczenia uzaleznionego iloscia posiadanych palcow ?
Sa ludzie ktorzy wylacznie TYLKO DLATEGO ZYJA poniewaz zazywaja leki. Jestem jedna z takich osob.
Oprocz innych dolegliwosci mam bardzo wysokie cisnienie krwi zarowno tetnicze jak i zylne, arytmie i cukrzyce. Gdybym nie zazywal lekow i insuliny w przeciagu kilku miesiecy zapewnie juz nie byl bym osoba piszaca komentarz na tym forum. Poniewaz uzywam tych lekow od ponad 40 lat JESZCZE ZYJE.
Czy zrozumiala to pani ? JESZCZE ZYJE poniewaz zazywam leki.

02-11-2012
10:55
stenka

Rzeszowiaku oj. oj..oj… gdybyś Ty był wykształcony, to byś zrozumiał treść artykułu Pani Moraniec, ale nie zrozumiałeś…

02-11-2012
18:08
Wojtek

Autorka ma rację. Namawia się nas na zażywanie leków tak na wszelki wypadek bez wyraźnej przyczyny. A człowiek zdrowy nie powinien faszerować się żadnymi medykamentami. Więcej szkody niż pożytku jest z tego.

02-11-2012
18:19
mądry inaczej

od urodzenia nie zażywam leków i dzięki Bogu stuka już mi szósty krzyżyk.

Z pewną nieśmiałością mam tylko zapytanie do ZUSu czy aby nie przysługuje mi jakaś zniżka w uiszczaniu składki zdrowotnej  tak jak czynią szanujący się ubezpieczyciele w stosunku do bezwypadkowych kierowców.

15-11-2012
09:45
Zonk

Tiaaa. A np. ludziom mającym od dziecka cukrzycę przysługuje zwyżka, tak jak czynią szanujący się ubezpieczyciele w stosunku do szczególnie kosztotwórczych kierowców.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.