Nie zdążysz przejechać na zielonym
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-07-2012
15:30
Redaktor

RZESZÓW. Wczoraj zadzwonił do nas czytelnik skarżąc się, że trudno jest skręcić na ul. Kwiatkowskiego.

Dokładnie chodzi o wjazd z al. Powstańców Warszawy od strony Rejtana.…

05-07-2012
16:25
DYWAN

…mieszkam przy ul. prostopadłej do Kwiatkowskiego i zdarza mi się skręcać w Kwiatkowskiego w lewo z ul Powstańców Warszawy i… zgadzam się w 100%!!! od dawna już mnie ta sytuacja irytuje… dodam tylko, że są godziny, w których światło zielone świeci się dłużej – z założenia w godzinach, w których przewiduje się większe natężenie ruchu jak sądzę… tylko że wspomniane godziny większego natężenia ruchu skręcających właśnie w lewo z Powstańców Warszawy w Kwiatkowskiego nie są właściwie ustawione… np około godziny 18 ruch bywa tam duży a światło świeci się 5 sekund… dopowiem jeszcze, że nie jest to tylko utrudnienie dla skręcających… bowiem kolejka oczekujących za zielone światło jest czasem tak długa, że brakuje dla niej lewoskrętu i wystaje na pas lewy ul Powstańców Warszawy gdzie blokuje ruch dla chcących jechać dalej w kierunku zapory… ludzie przejeżdżają tam z nerwów na czerwonym co kiedyś doprowadzi do nieszczęścia… a wystarczy tylko zmienić godziny, w których zielone będzie dłuższe… tylko że to chyba zbyt wiele roboty by poobserwować kiedy trzeba tak właśnie zrobić… lepiej wydać na podróż do Chin………..

06-07-2012
08:41
marian

Urzędnicy miejscy to ignoranci. Liczą się dla nich tylko ich stołki. Jak usłyszałem od jednego z nich mają się nie wychylac , nie wychodzić z inicjatywą i meldowac na operatywkach zawsze że wszystko jest dobrze.Panie prezydencie nie o taki samorząd nam mieszkańcom chodzi.

06-07-2012
08:41
Rzeszowianka

proponuję m.in. zlikwidowanie świateł mniej więcej na wysokości mniej więcej ul. Granicznej (tylko dla pieszych), ew. zrobić przejście na tych światłach na wysokości Tesco (bo teraz nie pamiętam czy jest tam przejście przez Powstańców W-wy. To jest absurd, żeby na tak krótkim odcinku były jedne światła za drugimi, przy czym te drugie służą wyłącznie pieszym. To jest jeden z punktów które powodują korki w kierunku zapory.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.