NIK krytycznie o rzeszowskim oddziale GDDKiA
Przeczytaj oryginalny post blogu
15-05-2013
16:53
paulina

PODKARPACIE. Centrala GDDKiA broni rzeszowskiego oddziału.

Najwyższa Izba Kontroli przeprowadziła kontrole działań Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na terenie całego kraju. Skontrolowano jak w latach 2008 – 2011 wydano w Polsce 79 mld zł na drogi. Wynik kontroli był pozytywny, ale najsłabiej wypadł w niej rzeszowski oddział GDDKiA.

NIK nie miał…

15-05-2013
19:36
realista

Coś tu chyba nie gra. "Niechlubnym wyjątkiem jest oddział w Rzeszowie, gdzie wszystkie skontrolowane wnioski na realizację inwestycji drogowych były niekompletne – oficjalnie poinformował Paweł Biedziak, rzecznik prasowy NIK." "… W związku z niewłaściwym naliczeniem przez rzeszowską GDDKiA kar umownych, Skarb Państwa stracił 478 tys. zł." zaś rzecznik prasowy GDDKiA p.Urszula Nelken stwierdza – "Pamiętajmy, że NIK ocenił wykonywanie obowiązków przez całą GDDKiA jak i przez rzeszowski oddział pozytywnie " Czy p. Nelken wie co mówi? Toż to typowe dla PO lanie wody i bezczelne wciskanie ciemnoty. Niczym p.Kopacz.

15-05-2013
20:30
ROMAN

to mi nawet przypomina kręcenie " lodów waniliowych " – efekt tej kontroli to byłby wtedy jak by w Rzeszowie na rynku postawili szybienice i jak by na nich " zadyndało " tych kilku niekompetentnych co spowodowali te ujawnione straty ; 478 tyś.zł.- a może to tylko cząstka tej całej kwoty – która wsiąkła ? – i wtedy moglibyśmy mówić że jest reakcja na dziadostwo – a tak to jak lanie wody z hydrantu – rozleje się wsiąknie w bagno i wszystko będzie po staremu – nie ?

16-05-2013
10:54
mieszkaniec z Kmity

To nie oddzial GDDKiA naliczal te kary lub naliczyl to nieterminowo. To uczynili KONKRETNI LUDZIE ktorzy pracuja lub udaja ze pracuja w tym oddziale a biora zapewne wysokie wynagrodzenia.
Przeciez dokladnie wiadomo KTO PERSONALNIE JEST WINIEN za to co sie stalo.
Panie Redaktorze prosze sparwy nie owijac z bawelne i ukrywac winnych ktorzy powinni personalnie odpowiadac za to co sie stalo z budowa drog na podkarpaciu.
Ktos za to powinien beknac !

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.