Nowe autobusy MPK już poniszczone przez wandali!
Przeczytaj oryginalny post blogu
16-03-2013
18:19
paulina

RZESZÓW. Ledwo wyjechały na ulice, by wozić pasażerów, a już pojawiają się na nich pierwsze objawy wandalizmu.

O czym mowa? O nowych srebrno-pomarańczowych autobusach, które miasto zakupiło dla MPK.

– To się w głowie nie mieści, jak można być tak nierozumnym, by niszczyć nowiuteńkie autobusy – nie kryje oburzenia nasz Czytelnik,…

16-03-2013
23:31
gazda

Dzicz poparcelacyjna zasiedlona w mieście. To "coś" ma się w genach.

16-03-2013
23:31
janles62

czy na tym napisie o któryś z gów…….klubów piłkarskich z mojego miasta

16-03-2013
23:31
Imię (wymagane)

normalka w tym kraju. a takiego glupka zlapanego na goracym uczynku winno sie publicznie wychlostac nie mowiac juz o stukrotnym pokryciu wartosci szkody. z reszta.. przejedzcie sie w poblize autostrady. na nowych ekranach juz sie pojawily "szczegolne daty" i inne "zlote mysli" wypsikane sprayem. watpie, zeby robili to ludzie dorosli. gowniarzeria ma stanowczo zbyt wiele swobody a rodzice maja daleko w d…. wychowanie wlasnych dzieci. no ale coz.. o take polske my walczyli. no nie?

17-03-2013
10:20
wit

Panie Czytelnik a stare i starsze można niszczyć !?
Dotychczas byłem pewny, że niszczenie czegokolwiek to bandytyzm i huligaństwo.

17-03-2013
10:20
:)

W tamtym tygodniu w zajezdni przy ul.Lubelskiej zepsuła się spłuczka i nie można było swobodnie się wypróżnić, a jakoś nikt o tym ważnym wydarzeniu w żadnej lokalnej prasie nie napisał. Nie było wywiadu z prezesem i przewodniczącymi związków zawodowych, czyżby zmowa milczenia, czy blokada informacji?

17-03-2013
10:20
jajemga

JEŻELI CHODZI O BAZGROŁY W RZESZOWIE TO POLICJA LUB SŁUŻBY MIEJSKIE NIC NIE ROBIĄ! WIADOMO JEST ŻE JAK ZBLIŻAJĄ SIE DERBY TO"BĘDĄ PISAĆ" . WYSTARCZYŁOBY ZROBIĆ DOBRĄ ZASADZKĘ A POTEM NIECH gościu BULI ZA WSZYSTKIE STRATY – NIEODWOŁALNIE!!!

17-03-2013
13:32
blokers

ludzie ,ale tego nie robia mohery to robią WASZEdzieci.Wblokach, mieszkania odpicowane ,a na klatkach syf,kiła i mogiła.Bo to nie wasze ,wasze, to tylko to co za płotem

17-03-2013
13:33
esque

to jest brak słów po prostu bo trudno taką głupotę określić…. o ile wiem w autobusach sa kamery. stan pojazdu mozna sprawdzac po kazdym kursie – w razie "potrzeby" publikowac zdjecia takich pasazerow w internecie zeby bylo im wstyd;]

17-03-2013
13:33
czytelnik Nowin

Czy to tak ciezko aby czynniki spoleczne siadly do autobusow i TYLKO obserwowaly i powiadamialy poprzez telefon organy kontroli i scigania o zauwazonych wandalizowaniach jakiego sa swiadkami.
Kontrolerzy i Policja niezwlocznie zatrzymywaly by autobus i po zablokowaniu drzwi wylapywaly wandali w autobusach.
Po kilkunastu takich numerach blady strach by padl na kochana mlodziez bo nie wiesz kto jest w autobusie i na skrzyzowaniu do autobusu wsiadzie Policja ktora wygarnie z autobusu i zrobi sprawe.

17-03-2013
15:25
mozambik

wybudujmy temu bydłu jeszcze jeden stadion …a swoją drogą to miały byc innowacyjne autobusy – czy tam nie ma monitoringu ? czy dopiero ogłoszą przetarg na wypożyczenie …jak to w praktyce tego śśśświetnego przedsiębiorstwa bywa

17-03-2013
15:57
anonim

zgadzam się za coś takiego to powinno się taką osobę wychłostać po gołej d**** na głównej ulicy tak żeby stało się to nauczką dla innych. A później zamknąć na kilka dni na terenie swojego ukochanego stadionu bez jedzenia. Jak by pocierpiał jeden z drugim to by się nauczył.

18-03-2013
10:06
Kondzio

Drogi czytelniku Nowin. Te czynniki społeczne są pochowane w krzakach i działają z ukrycia. Zajęte są kontrolowaniem i spisywaniem kierowców,którym za np: nie zatrzymanie się mimo opóźnienia, na pustym wsiowym przystanku pod lasem,zabiera się sporą część wynagrodzenia za pracę. Taki czynnik społeczny pisząc np: czasy przejazdu autobusu powinien siedzieć w autobusie i połączyć (dla niego) przyjemne z pożytecznym, a nie skupiać się tylko i wyłącznie na udupieniu kierowców…Pasażer udaje że tego nie widzi,bo się boi, a odwaga jego jest wielka ,ale tylko do kierowcy i po np: takim fakcie. Dno.

18-03-2013
11:32
blokers

a wchodzenie za stodole to juz zapomnialeś?

18-03-2013
12:09
Lesław

Trzeba jasno napisać, że wandale to kibice Stali Rzeszów. Nie dawniej jak jesienią ich prezes Poręba mówił, że kibice z Hetmańskiej są grzeczni, nie przeklinają, zachowują się nienagannie. Bydło i tyle. Jaki prezes tacy kibice.

18-03-2013
17:27
grzesiek5886

Jak tak można!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Widocznie " bydło-młokosy rzeszowskie " nie dorosło jeszcze do tego aby szanowac to co wspolne. Podobnie jest z eklewacjami mieszkań, bloków, zaśmiecaniem ulic. Przecież takie miejsca m.in jak autobusy swiadczą o kulturze żyjących w nim mieszkańców. Jak nie masz gdzie gdzie sie wyżyc jeden z drugim idz na siłownie lub zrób cos pożytecznego dla miasta (ja bym takich bym złapał po 30 godzin prac społecznie uzytecznych – sprzatanie zieleni, placów zabaw i oczywiscie kara finansowa za zniszczone mienie.) odniechciało by sie wandalom niszczyc tego co nie ich.
A swoja drogą nalezy wprowadzac więcej patroli policji i strazy miejskiej po cywilnemu na teren miasta Rzeszowa szczególnie nocą!!!!!!!!!!!!!!!
z powazaniem Grzegorz Szymczyk

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.