Nowoczesny oddział szpitala czy stara żydowska łaźnia?
Przeczytaj oryginalny post blogu
06-07-2012
06:07
Redaktor

[caption id="attachment_58360" align="alignleft" width="300" caption="Priorytetem jest dla nas poprawa warunków leczenia chorych onkologicznie i cierpiących na schorzenia nerek. Upamiętnienie w jakiś sposób budynku łaźni żydowskiej? Jestem otwarty na dialog z każdym kto chce rozmawiać. Póki co to z mediów dowiaduję się o pewnych sugestiach dotyczących planowanego do rozbiórki budynku -…

06-07-2012
08:13
Stefan

Już raz odbudowano budynek po zniszczeniach wojennych za społeczne pieniądze, Żydzi skasowali 350 tyś. naszych pieniędzy, teraz wyłozymy z naszych kieszeni nastepne kilka milionów na remont, a w końcu okaże się, że na Florydzie żyje Żyd, który jest spadkobiercą (bardzo łatwo to załatwić przed amerykańskim sądem) i oddamy budynek "prawowitym" włascicielom. Jeżeli Żydzi nie potrafią zadbać o swoje dziedzictwo kulturalne w Rzeszowie, to sorry Winetou.

06-07-2012
16:18
edward

Wazniejsza stara zydowska laznia niz ratowaniw zywych ludzi.
Akto to podarowal zydom za te laznie taka kupe forsy?
Moze to sie nadaje do prokuratora.

08-07-2012
17:09
jacek

Nie można blokować budowy budynku który ma służyć ratowaniu zdrowia i życia ludzi .Budynek trzeba wyburzyć i robić swoje gmina żydowska dostała już swoje więc to powinno załatwić sprawę.Gdyby tak patrzeć to strach spacerować po rynku bo tam większość kamieniczek należała do żydów tak patrząc to trasa podziemna należy do kogo do Jana czy Icka ?. Ciekawe czy powrócimy do powiedzenia waszy ulice naszy kamienice a miasto Rzeszów będzie dalej biednym Galicyjskim Mojżeszowem.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.