Nowy most na ul. Naruszewicza
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-11-2012
13:58
Redaktor

RZESZÓW. Przy ul. Wierzbowej zostanie wybudowany nowy most. Na wstępnej liście rankingowej opublikowanej na stronie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego wśród wielu podkarpackich inwestycji tzw. schetynówek znalazło się m.in. rzeszowskie przedsięwzięcie – połączenie alei Rejtana z ulicą Szopena (w ciągu ul. Wierzbowej i Naruszewicza) wraz z przebudową mostu na rzece Wisłok.

Jeżeli wniosek o dofinansowanie tej inwestycji zostanie zaakceptowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, to w latach…

04-11-2012
19:27
piździsław

obwodnice południową zbudujcie a nie most który nic nie zmieni

05-11-2012
10:35
Archimedes

Most moze byc nawet 6-cio pasmowy ale dojazdy do mostu sa gardlami ktore dlawia ruch.
Po co wydawac pieniedze na niepotrzebne inwestycje jak mozna wybudowac ten most w innym miejscu a obecny zostawic. Byla by wiec dwojaka korzysc za TE SAME PIENIADZE.
Jak latwo zauwazyc byly by 2 mosty i 2 przejazdy przez Wislok.
Co pan na to panie Ferenc ?
EUREKA !!

05-11-2012
11:20
ABC

Ten most jedynie zakorkuje dojazdy do ul.Szopena i centrum miasta.Innowacyjność Rzeszowa polega jedynie na wydawaniu bezmyślnie kasy?,Nie dziwię się Ferencowi bo to jego problem ale Marszałkowi to tak!Mam nadzieję że Radni Rzeszowa nie podejmą tak bezmyślnej decyzji a Urząd Marszałkowski zrezygnuje z tej "inwestycji" Chyba że PO -PSL-SLD = Pan Ferenc!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.