Nowy szef policji już jutro
Przeczytaj oryginalny post blogu
13-02-2012
11:33
Redaktor

RZESZÓW. Komendant główny zdecydował, że w Rzeszowie szefem policji będzie inspektor z Łodzi.

Jak poinformował Super Nowości inspektor Mariusz Sokołowski z Komendy Głównej Policji jutro oficjalnie Komendantem Wojewódzkim Policji na Podkarpaciu zostanie inspektor Zdzisław Stopczyk. Z kolei dotychczasowy szef podkarpackich policjantów nadinspektor Józef Gdański zostanie szefem warmińsko-mazurskiej policji.

Zamieszania z dotychczasowym stanowiskiem było sporo, bo początkowo generał Gdański miał pozostać w Rzeszowie, kilka dni później dostał propozycję objęcia funkcji szefa warmińsko-mazurskiej policji. Za dwa dni spekulowano już o odejściu generała na emeryturę. Ostatecznie jednak generał tak jak pisały Super Nowości trafił do Olsztyna. Z kolei w Rzeszowie spekulowano, że komendantem zostanie dyrektor Centralnego Biura Śledczego Adam…

13-02-2012
22:37
czytelnik

Panie red. Anton tak precyzyjnie opisał pan kariere zawodową pana inspektora ale tylko w III RP a więc od 1990 ? A co było wstydliwego w PRL ,że jest tylko 1983 – do upadku PRL w 1990 zaczął służbę w prewencji w Łodzi prewencja to też ZOMO ? czy był może kolegą byłego dedektywa Rutkowskiego ? a więc ma prawie 30 lat służby i czas na emeryture czy czasem Komendant Głowny którego był z-cą w Łodzi nie chce kolege przed odejsciem na emeryture awansować na nadinspektora / generał / do lipca będzie się przyglądał pracy policjantów i na Święto Policji awans na generała a po awansie będzie się szykował do odejście na emeryture? Polityka K.G. powinna polegc na tym aby K.W. miał przynajmniej 4 lata do emerytury i przez ten czas dokonać zmian w pracy Policji bo z tego wynika ,że kadencyjnośc ma wynosić 4 lata ?

13-02-2012
22:37
Maniuś

Panie Komendancie – dzwonią z zakładu kapeluszniczego i pytają, czy ten kapelusz ma być z piórkiem, z tasiemką czy z muszelkami?

13-02-2012
22:38
tata

Kapitan Stopczyk, wraz z obecnymi tu oficerami, podczas libacji alkoholowej w stołówce firmy, umowił sie na palenie akt operacyjnych, dzisiejszej nocy, w miejscu mi nieznanym.

14-02-2012
09:22
jasiek b. kadrowy po

Koledzy bardziej zorientowani! Powiedzcie, od Burego czy z PO, bo nie wiem?

14-02-2012
11:15
wiesiek

Starsi ludzie opowiadali że Stalin swoich zaufanych Tow. też rozsyłał po ZSRR rozdawał stanowiska ludzi przemieszczał tworzył państwo naród Radziecki. Min.spr.wew.komendant główny Policji widać doskonale opanowali założenia partii PO.Za sprawy źle wykonane przez prokuraturę nie zgodnie z założeniami partii trzeba znaleźć winnego.Kamiński Ziobro będą ponownie wzywani

14-02-2012
11:56
wezyr

Pan redaktor zapomniał dodać również, iz Pan Komendant był przewodnikiem psa służbowego ;)

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.