Odrodzenie południa
Przeczytaj oryginalny post blogu
03-11-2011
10:53
paulina

SPEEDWAY EKSTRALIGA. Nawet 10 mln zł mogą przeznaczyć kluby z Rzeszowa i Tarnowa na kontrakty dla nowych zawodników.

PGE Marma Rzeszów i Tauron Azoty Tarnów w finale Speedway Ekstraligi 2012? Chociaż taki scenariusz na obecną chwilę brzmi niewiarygodnie, to jednak biorąc pod uwagę ambitne plany transferowe obu klubów, może się za niespełna rok stać faktem.

W przyszłym sezonie, przynajmniej ilościowo, północ nadal będzie miała przewagę nad południem (6-4), bowiem do stawki Speedway Ekstraligi dołączyły kluby z Bydgoszczy i Gdańska. Jest jednak spora szansa, że południowe drużyny przełamią hegemonię zespołów z północy. Raczej trudno liczyć, że sztuka ta uda się…

04-11-2011
08:31
asterix1969

"Bardzo mocne mogą być za to ekipy z Rzeszowa i Tarnowa, gdzie zapowiada się prawdziwe finansowe eldorado dla żużlowców, którzy wybiorą oferty “Żurawi” i “Jaskółek”. Bogaci sponsorzy w postaci PGE i Marmy Polskie Folie (Rzeszów) oraz Tauron i Zakłady Azotowe (Tarnów), sprawiają, że do obu klubów ustawia się kolejka zawodników"
."Pracujemy nad zespołem, który w sezonie 2012 włączy się do walki o medale – mówi tajemniczo prezes Speedway Stali Rzeszów, Marta Półtorak."

NIE WIERZĘ!!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.