Okultyzm i wróżbiarstwo zniewalają człowieka
Przeczytaj oryginalny post blogu
27-10-2012
16:33
Redaktor

Rozmowa z o. dr. Bogdanem Kocańdą, byłym egzorcystą, rekolekcjonistą, dyrektorem Franciszkańskiego Domu Formacyjno-Edukacyjnego w Rychwałdzie. Franciszkanin we wtorek w kościele akademickim pw. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie prowadził katechezę i modlitwę uwolnienia od złorzeczeń i przekleństw.

- W Polsce działa 120 egzorcystów, bardzo dużo w porównaniu z innymi krajami europejskimi.  Jeszcze we Włoszech jest  tylu jest egzorcystów.…

28-10-2012
09:23
anka

"Wczoraj kobieta, u której wykryto tętniak mózgu, po modlitwach pojechała na kolejne badania i okazało się, że jest zdrowa. To tylko jeden przykład, z wczorajszego dnia." -
podazajac tym tokiem myslenia, wszelkie choroby, nawet katar, sa wynikiem oddalania sie od Boga i zniewoleniem przez zle duchy. Czyli wirusy i bakterie cie atakuja bo nie mam Boga w sercu. A jak umrzesz na raka to juz na sto procent idziesz do piekla. Dziwne to to….

28-10-2012
19:02
z_big

a czym sie różni okultysta od egzorcysty? szamaństwo klasyczne

28-10-2012
19:02
prerie arizony

Przecież nie jest napisane, że kobieta wyzdrowiała w wyniku wyrzucenia złych duchów tylko w wyniku modlitwy. Ona działa na wielu płaszczyznach, czasami otrzymujemy coś innego niż to o co modliliśmy się i okazuje się, że właśnie tego było nam trzeba.
pozdrawiam serdecznie

28-10-2012
19:02
moherowy oszolom

No codotworca. Babe uzdrowil w taki sam sposob jak Chrystus gdy byl czlowiekiem.
A moze to kolejne wcielenie Boga na ziemi ?

28-10-2012
19:03
blokers

a ile trzeba odklepać zdrowasiek,żeby wyleczyc łupież?

28-10-2012
19:03
g

Jezus Chrystus chodząc po świecie uleczał wszystkich: niewidomych, sparaliżowanych (przyczyną mogły być i guzy na mózgu), z niegojącymi się ranami (to odnośnie bakterii) itd. – poczytaj Ewangelię a nie pierdoły w necie.
Wierzycie w jakieś "ręce które leczą" i inne dziwadła z tv i internetu a nie wierzycie w wiarę ojców waszych, która w Polsce ma ponad 1000 lat. Tak ponad 300 pokoleń.
Idź do spowiedzi. Bóg ci wybaczy. Inaczej sumienie cię zniszczy.

28-10-2012
19:04
Wojtek

A podążając twoim tokiem rozumowania to sporo świętych poszło do piekła, bo zmarli na różne ciężkie choroby. Choćby taka Faustyna zmarła na gruźlicę. Jan Bobola został brutalnie zamordowany więc wg ciebie Bóg też pewnie miał do niego jakieś ale. A dlaczego tak się stało. Bo ci ludzie głęboko wierzyli i żadna choroba ani śmierć nie była w stanie oderwać ich od wiary. Ale są też ludzie u których może być inaczej i to właśnie ich zły duch atakuje w taki sposób. On doskonale zna słabe punkty człowieka i potrafi je wykorzystywać do własnych celów. Jeżeli za pomyślność będę dziękował Bogu on będzie dążył do tego abym nic nie mógł osiągnąć i zaczął złorzeczyć, a jeśli zapomnę o Bogu w pomyślności to będzie dążył do tego abym zawsze był szczęśliwy. Dlatego u niektórych osób modlitwa o uwolnienie przynosi uzdrowienie aby nie zaczęli w końcu złorzeczyć (po modlitwach pojechała na kolejne badania). A że inni są chorzy to nie znaczy że potępieni.

29-10-2012
09:21
anka

HHm, wedlug bibli to Jezus mial moc uzdrawiania i tylko on jest posrednikiem miedzy ludzmi a Bogiem. Poczytajcie i pomyslcie zamiast sluchac tego co mowia inni i chca wam powkladac "wlasne myslenie i interpretacje" w glowy.
Wlasnie Wojtek bardzo nie to zastanowilo, ze chorzy to odrazu potepieni, nie sadzisz?? A po za tym jestes niesamowitym znawca Boga i zlego, skad ta wiedza?
I tak jak blokers wspomnial: ile trzeba sie namodlic i moze jaki rodzaj aby wyleczyc roznego rodzaju schorzenia? Nie wystarczy wiara?

29-10-2012
09:35
ekar

Pięknie panie g! " Wiara ojców waszych"! Trzeba to rozwinąć i powiedzieć, że została narzucona siłą i w prostej linii pochodzi od plemion semickich, którzy gdzieś tam na pustyniach paśli kozy, a ich wierzenia i bajki jakimś cudem rozprzestrzeniły się prawie na cały świat.

29-10-2012
12:40
zombi

to wlasnie w Instytucie katolicko-parafialnym w Rzeszowi,budowanymprzy dofinansowaniu miasta kształcą się wszyscy wszelkiej maści kuglarze,egzorcysci i i inni guślarze.Nie ma lepszego egzorcysty w polsce jak Jakub Wedrowycz,jego dzialalność opiał obszernie a.pilipiuk

29-10-2012
18:56
szrek

Wiarak katolicka jak i inne religie zniewalaja ludzi na tyle mocno,że wielu ludzi twierdzi,ze chrzescijanstwo jest wiarą naszych ojców,Niech sie opamietaja ci wszyscy ktorzy tak Twierdza,przeciez my Polacy jestesmy Słowianami,i jesli ktos chce wrocic do wiary naszych ojcow niech sie zwróci ku słowianskim wierzeniom i Bogom a nie chołubic Żydowskiego boga i wychwalac zydowskie postaci ktore wlazły w obca kulture i ogłupily ludzi

30-10-2012
09:13
a jak się można

jak można się z tym egzorcystą skontaktować ?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.