Operują nas lekarze po kilku “nockach”?
Przeczytaj oryginalny post blogu
15-11-2011
09:23
Redaktor

MIELEC. ZZRML – Medycy w mieleckim pogotowiu pracują nieprzerwanie wiele dób!

Czy lekarze pracują w mieleckim pogotowiu kilka “nocek” z rzędu, narażając z powodu swego przemęczenia zdrowie i życie pacjentów? – Mamy grafik, który wskazuje, że tak jest – uważa Mirosław Łuc, wiceprzewodniczący Związku Zawodowego Ratownictwa Medycznego w Mielcu. Zbigniew Bober, były już dyrektor pogotowia (3 bm. odwołany z tego stanowiska) twierdzi, że oskarżenia związkowców są nieprawdziwe.

O tym, że lekarze, którzy są zatrudnieni na tzw. kontraktach, mogą “pracować” w pogotowiu trzy lub cztery doby z rzędu plotkowało się w Mielcu od dawna.

W końcu pięścią w stół uderzył Zbigniew Tymuła i publicznie poinformował o tym…

15-11-2011
12:02
ja

To nie prawda dlatego, że owe kilka nocek lekarze mają jedynie w papierach żeby im za to zapłacić, a na prawdę mało który z nich jest w miejscu pracy w czasie, który deklaruje.

14-12-2011
09:23
irasiad

czy pan radny wie co to jest ochrona danych osobowych? A z resztą co to miało by na celu??? Widzę że w wojence dochodzą wojska zaciężne. Sprawdzić i wyciągnąć wnioski – za to wam płacimy. Guzik mnie obchodzi czy ktoś jest na dyżurach 2x z rzędu – wystarczy że sprawnie udzieli mi pomocy. Nie filozofować bo wszystko jest określone w przepisach. Wystarczy je znać i przestrzegać. Ale widzę że to dla niektórych czarna magia.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.