Pacjenci zakładnikami w sporze między lekarzami a rządem
Przeczytaj oryginalny post blogu
08-01-2012
22:47
paulina

PODKARPACIE. Do 13 stycznia protest “pieczątkowy” trwa, potem może zostać przerwany lub… zaostrzony.

- Obietnice premiera czy ministra zdrowia nie wystarczą, żaden komunikat prezesa NFZ nie ma mocy prawnej. Dlatego bez nowelizacji ustawy refundacyjnej i zmiany rozporządzenia w sprawie recept nie zawiesimy protestu pieczątkowego – mówi Zdzisław Szramik, wiceprzewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy. – Jeżeli do końca tygodnia ministerstwo zdrowia będzie udawało, że coś robi nie tylko nie zawiesimy protestu, ale go zaostrzymy, np.…

09-01-2012
10:23
L.k

Pośle Bury,już raz się skompromitowałes baletami za cudze pieniądze i lepiej nie pokazuj się w TY .,gdyż PSL też ponosi odpowiedzialność za chory rząd wyzyskujący swoich obywateli.

09-01-2012
12:39
ZB

Szanowna Pani redaktor Moraniec.
Prosze zapytać i opublikować :
1)p.Zdzislawa Szaramik, ilu lekarzy protestujacych członków OZZL, zainstalowało w swoich gabinetach prywatnych, kasy fiskalne?
2)Dyrektora Urzędu Skarbowego, co w tej sprawie (brak kas fiskalnych) zamierza robić, a może robi Urzad Skarbowy?

09-01-2012
16:33
ZB

Panie Szramik, i tak trzymać.Odejdzcie od publicznej słuzby zdrowia.Polska już dawno powinna wprowadzic standarty obowiazujace w innych krajach.A mianowicie, prowadzisz prywatna praktykę lekarską to won z publicznej służby zdrowia.Czy pacjentowi przychodzącemu do gabinetu prywatnego też pan przystawia ""pieczatkę" tzw.protestową? Proszę publicznie odpowiedzieć!!!Jest pan zwykłym hipokrytą!!! Co do wypowiedzi p.Burego.Szanowny panie kto głosował za taką ustawą? O ile pamięć mnie nie myli to tylko PO i PSL ,dlatego panowie z PSL-u przyczyniliscie się i przyczyniacie sie do powolnej eutanazji naszego społeczeństwa.To jest ROZBÓJ W BIAŁY DZIEN- tak lekceważyc spoleczeństwo to tylko moze rząd i jego koalicjant mianowicie PSL .Niekompetentna pani ,jak ja nazwała prof. Staniszkis za oszustwo pacjentów zostala nagrodzona stołkiem marszałka,.Prawdę powiedzial Drzewiecki, ze Polska to dziki kraj. Dlatego APEL do dziennikarzy ! Pomóżcie nam biednym emerytom, MAMY dość okradania nas przez rząd , mamy dość GŁODOWYCH emerytur.SKANDAL ! EMERYT – płaci podatek dochodowy (18 proc. od całej kwoty) oraz składkę zdrowotną (1,25 proc. z podatku), a ROLNIK zapłaci SKŁADKĘ zdrowotną 1 zł za hektar przeliczeniowy miesięcznie w gospodarstwie rolnym. W gospodarstwach poniżej 6 ha zapłaci ją KRUS, a powyżej 6 ha – rolnik. GDZIE SPARWIEDLIOWŚĆ? ? Panie Bury ja też uważam,że lekarze to nie święte krowy. A rolnicy to co?
Ta sprawa pokazuje, jak źle działa polska legislacja." Panie pośle przecież tej koalicji do której pan należy,chodziło o to, by mieć "odhaczoną" kolejną reformę, a potem niech się dzieje, co chce. To się nazywa arogancja władzy. Skazano nas na sytuację w pełni wcześniej przewidywalną.Panie Bury ta koalicja doprowadzila,ze Polska nie jest ojczyzną Polaków ale państwem urzędników, które jest negatywnie nastawione do ludzi spoza swojej kasty.Pan Artur Getler tak zdefiniował urzędnikow,że cyt.
..".Urzędnicy to taka grupa zawodowa, która nie wytwarza żadnego dobra – utrzymuje się z pieniędzy podatników. Wobec takich przywilejów każdego podatnika więc trafia szlag, że ci którzy nic nie produkują i często owego podatnika traktują jak uprzykrzoną muchę, teraz bez żenady dzielą się jego pieniędzmi. Najwyższy czas skończyć z trzynastkami, czternastkami i bonami czyli przywilejami rodem z PRL-u, bo obowiązują one tylko w sferze budżetowej. Wobec tego nie mają nic wspólnego ze sprawiedliwością społeczną…."kon.cyt.
Donald Tusk od 2006r kłamał, teraz powiela swoje bajanie i nawija brednie o pełnych szufladach gotowych projektów . Do dnia dzisiejszego jakoś te szuflady nie mogą doczekać się otwarcia . A pan jako koalicjant w tych kłamstwach i arogancji go wspiera.Dlatego, niczym sie pan nie różni od p.Szramika i jego protestujacych kolegów.Po prostu pruderia.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.