Pacjent dializowany intruzem w szpitalu
Przeczytaj oryginalny post blogu
23-04-2012
06:06
paulina

PODKARPACIE. Zarządzenie NFZ utrudni życie dializowanym pacjentom i wpędzi w długi placówki leczące nerkozastępczo.

Od 1 lipca zabieg hemodializy u osoby hospitalizowanej ma być mniej płatny (o 100 zł), włączony do kosztów hospitalizacji i…

24-04-2012
07:45
ROGOL

Zadluzenia szpitali generuja sami lekarze tam zatrudnieni.Aplikuja pacjentom nadmierna ilosc lekow a potem lecza powiklania z przedawkowania lub podania nieprawidlowego leku.

09-08-2012
06:54
s

Limitowanie pieniędzy wyasygnowanych wczesniej na leczenie chorych na nerki i hemodializę jest przestępstwem i powinno być scigane z urzędu.Ludzie dializowani to ludzie utrzymywani przy zyciu przez maszyne żyją bo inaczej by zmarli a odmawianie im usługi jest morderstwem . Dlaczego NfZ nie ujmie sobie wysokich wynagrodzeń tylko oszczędza na śmiertelmie chorych. To jest skandal i zasługuje na karę i potępienie.Przyjdzie czas ,że ci co dają wyroki /a zabieranie pieniędzy i nie liczenie sie z opiniami ordynatorów / jest wyrokiem kiedyś zostaną surowo osądzeni.

09-08-2012
09:02
K.Bimbała

A czego można się spodziewać po Ministerstwie Zdrowia które jest zarządzane przez dwóch członków sejmowej komisji tzw. Hazardowej. Zajmowali się tam cmentarzami , więc przyzwyczaili się do nich. Mało tego , jak podają inne źródła bardzo ważny dla "zwolenników UE" : leczenie za granicą wyłącznie za zgodą MZ , a na takowe co najwyżej może liczyć załoga MSZ z Turowskim i Sikorskim na czele?.
My mamy ewentualnie być zdolni do pracy do ukończenia 67 roku życia i , ani dnia dłużej doić państwo?.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.