Palenie na balkonach zakazane!
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-09-2011
22:56
Redaktor

RZESZÓW. Brawa dla władz Spółdzielni Mieszkaniowej "Nowe Miasto” za mądrą decyzję. Mieszkańcy nie kryją zadowolenia.

Po naszym artykule dotyczącym wprowadzenia przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Nowe Miasto” w Rzeszowie zakazu palenia na balkonach, w redakcji rozdzwoniły się telefony od zachwyconych mieszkańców nie tylko samej spółdzielni, ale i całego…

03-11-2011
21:10
spawn

Ludzie sobie mogą nawet robić na balkonie tylko w taki sposób, żeby to nie przeszkadzało innym. To jak włączę muzykę na maxa to będzie ok bo to puszczam w moim mieszkaniu?

19-04-2012
20:50
Robert

Też kiedyś bedziesz starym,zgryźliwym henrykiem Ty tempa lało!

19-04-2012
20:50
Robert

Sam niebawem bedziesz starym,zgryźliwym tetrykiem

07-06-2012
09:19
Adam

te palacze, to może ja sobie będę grillował całymi dniami u siebie na balkonie co ?

25-06-2012
13:36
R

A moze nalogowcy przestaniecie palic albo zaczniecie papierosy BEZ DYMU, zamiast wypisywac tu glupoty, ze sobie przy dziecku zapalicie? To juz nie ma znaczenia wtedy, ze wasz dym nie waszemu dziecku szkodzi, ale leci do innych? Nauka poszla do przodu, wymyslono sluchawki dla debili sluchajacych muzyki glosniej niz 3 kreski i papierosy bez dymu dla debili, skracajacych sobie zycie i konczace je z rakiem krtani lub pluc.
Robcie sobie co chcecie na balkonach pod warunkiem, ze efekty tego nie oddzialowuja na innych. Jezeli wam moze przeszkadzac cos od innych, to innym moze przeszkadzac wasz dym. Jest roznica czy ktos posmierdzi obiadem pol godziny a miedzy wami palaczami, ktorzy musza kopcic srednio co 10 minut. Nie rozumiem tez poblazliwosci spoleczenstwa dla palaczy w miejscu pracy, tworzenie palarni i zgoda na wykorzystywanie czasu pracy na nalog. Policzcie sobie ile taka osoba spedza czasu na dymku. A mnie wolno miec tylko 15 minut na jedzenie zgodnie z kodeksem. Za to nie ma nigdzie w kodeksie, ze palacz musi miec iles minut na nalog.
Komuna? Nie, wlasnie cywilizacja, czyli koniec z truciem, chlaniem, sluchaniem halasu. Jezeli sami nie macie rozumu, to trzeba wam tego zakazywac. W NY w calym miescie nie wolno palic. Nie rozumiem czemu mam poblazac i godzic sie z nalogami.

21-08-2012
12:11
arasUK

hahahahaha potwierdzam hahahahahaha

30-10-2012
09:14
Andrzej

Nie wierzę że jest to komentarz osoby nie palącej. Po drugie piszesz o jakiś obleśnych kamienicach w których częściej masz alkoholizm- apropo smrodu żywności. Egzekwowanie palenia na balkonach tym bardziej notorycznego jest wyjątkowo łatwe. Po prostu wielu ludzi ma aparaty fotograficzne głównie w telefonach. Dziwny jest ten śwat w którym rządzą koncerny tytoniowe wyrządzając przez tak wele lat krzywdę społeczeństwom.

19-12-2012
18:19
nikt

Uważaj, żebyś nie miał cegły w domu. Wtedy przestaniesz palić.

07-01-2013
12:05
RAJMUND

TO NIECH KTOŚ MI WYJAŚNI DLACZEGO JESZCZE PRODUKUJĄ PAPIEROSY TWIERDZĄ ŻE WYDATKI NA LECZENIE RAKA PRZEKRACZAJĄ KOSZTY LECZENIA OD PRODUKCJI PAPIEROSÓW LEKARZ STRASZY NIE PALIĆ A SAM PALI NIE MÓWIĄ JUŻ O EMISJI DYMU Z KOMINÓW MATERIAŁÓW SPALANYCH W PIECACH SAM WIDZIAŁEMSTARE OPONY SAMOCHODOWE NA PODWÓRKU PO CO MU BYŁY JADŁ JE WIEM ŻE JEST BIEDA OPAŁ JEST DROGI ALE PALMY W PIECACH CZYMŚ CO NIE WYDZIELA SUBSTANCJI RAKOTWÓRCZYCH W DYMIE Z KOMINA JEST WIĘCEJ SUBSTANCJI RAKOTWÓRCZYCH NIŻ W PAPIEROSIE OSOBY TA ZWANE BIERNYMI PALACZAMI CAŁY CZAS O DYCHAJĄ RAKOTWÓRCZYMI SUBSTANCJAMI ILE LUDZI NIE MIAŁO STYCZNOŚĆI Z DYMEM Z PAPIEROSA A ZACHOROWALI NA RAK PŁUC CHEMIA JEST W JEDZENIU A CHEMIA TO TEŻ RAK I CO JAK BY SIĘ NIE OPŁACAŁO PRODUKOWAĆ PAPIEROSÓW TO NIE MA ŻADNEGO ZAKŁADY TYTONIOWEGO A INNE ZAKŁADY LIKWIDUJĄ SAM PALE PAPIEROSY NIM SIĘ KTOŚ ZAPYTA CZY PALE A DLACZEGO RODZICE NIE DOPILNUJĄ DZIEC OSTATNIO PYTAŁ SIĘ MNIE 9LATEK CZY MAM PAPIEROSA CORAZ MŁODŚI SIĘGAJĄ PO PAPIEROSA TO WINA TYLKO RODZICÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

08-01-2013
09:10
RAJMUND

może przestałeś palić ale dalej cały czas wdychasz substancje rakotwórcze cały czas spytaj si swojego lekarza dym z kominów chemia to opinia lekarza która widziałem w telewizji z w tym co jesz jeżeli wierzysz swojemy lekarzowi dziadku bo na pewno jesteś po jesteś po 60dziesątce i śmierć zajrzała ci w oczy rozumiem to ale nie bądz naiwny

08-01-2013
09:10
Rajmund

ja by miało tak być to miasta mają połowe ludzi a ty płacisz podwójny czynsz bo miasto by nie miało zysków

08-01-2013
09:11
RAJMUND

osoba która to pisze nie oglądała dziś kawy i herbaty jeszcze droży interes bo te papierosy uzależniają tak samo jak zwykłe mało tego trzeba je co chwile ładować ale mi interes do bani

08-01-2013
09:11
Rajmund

brawo jak się mu nie pasuje to niech sobie kupi domek na odludziu a nawet tam zjawi się ktoś z papierosem i co wtedy zrobi sam pale i to rozumiem

17-02-2013
12:55
Rajmund

TWIERDZE TO SAMO NIE PALISZ ANI NIGDY NIE PALIŁEŚ PAPIEROSÓW JESTEŚ WROGIEM PALENIA MIMO TEGO ŻE WDYCHASZ GORSZE ŚWINSTWA CAŁY CZAS PRZECZYTAJ TO CO NAPISAŁEM NA SAMYM DOLE TO ZROZUMIESZ O CO CHODZI MOŻESZ NIE PALIĆ I ZACHORUJESZ I OBWINISZ PALACZY ZA TO ZNAM TAKICH CWANIAKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

22-04-2013
07:44
Robi

NIGDZIE!!! Czy to tak trudno zrozumieć???

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.