Paranoja w rzeszowskim MPK! Bilety na autobus towarem deficytowym
Przeczytaj oryginalny post blogu
17-01-2012
22:14
paulina

RZESZÓW. Bilety MPK znikły z kiosków, pasażerowie się denerwują, a do kierowców autobusów miejskich ustawiają się długie kolejki.

Pasażerowie komunikacji miejskiej “psioczą” na przystankach, bo nie są w stanie zakupić biletów na przejazdy komunikacją miejską. Niektóre z kiosków wywiesiły nawet stosowne tabliczki “brak biletów”, bo sprzedawcy nie chcą się już tłumaczyć, że nie posiadają pożądanego towaru. Biletów brakuje zarówno w prywatnych kioskach jak i należących do Ruch-u. Ale dlaczego? Sprawdziliśmy i okazuje się, że powody są dwa.

- Od kilku dni pytam w kioskach o zwykły bilet za 2,30 zł i nie mogę takiego dostać – denerwuje się pani Urszula z Rzeszowa. – Bilety zniknęły z prawie całego Rzeszowa. Żeby…

18-01-2012
10:23
mieszczuch

Co to za kolejny nieudacznik ten Dziagwa z tego zetteemu??

18-01-2012
11:47
Maks

Dali robotę młodemu partyjniakowi, chłopak sobie zupełnie nie radzi – tylko dlaczego za głupie decyzję tego urzędasa mają cierpieć mieszkańcy !!! Oj Panie Łukaszu Mikołaju – nie ładnie, nie ładnie !!!

18-01-2012
11:47
error

a kierowca, kiedy podchodzisz i chcesz zakupić bilet patrzy na ciebie wzrokiem, jakby chciał cię zabić :] to co się dzieje w tym kraju to istna parodia…

18-01-2012
14:05
klient MPK

Czemu tu się dziwić.
Kierowca żeby zakupić bilety(jeden punkt sprzedaży) musi poświęcić 2-3godzin swojego wolnego czasu,
niekiedy dwa razy w tygodniu.Dodatkowo odpowiada części swojej pensji za opóżnienia.
Rozkłady jazdy wzięte z kosmosu.Czasy przejazdu osiagalne dla Kubicy.
Autobusy jeżdża tylko aby jeżdzić, zamiast wozić ludzi do( i z) szkoły,pracy.
Zabiegi ZTM odstraszaja klientów od MPK.
Niegdyś nazwano by to sabotażem ,
dziś jest to INNOWACJA.

18-01-2012
16:14
ROMAN

Kolejne nieudolne postępowanie władzy- czy władzy ? czy totalnych matołow- debili jak by to określił mój profesor z lat 60-tych władza nie dorosła do podejmowania jakichkolwiek decyzji a nie dopiero do kierowaniem i zarządzaniem transportem w mieście – im się wydaje że chyba autobusy są po to aby jeździły po buc- pasach i tyle – nie ma znaczenia kiedy to lepiej zlikwidować rozkłady jazdy i dać jedną informację – " JAK PRZYJEDZIE TO ODJEDZIE"
i wtedy kierownictwo zakładu będzie zadowolone- kierowcy a reszta nie istotna co ? to są po prostu kpiny z mieszkańców – szkoda że nie ma Dzierżyńskiego bo by zaraz kazał powystrzelać tych nieudaczników i wyznaczył nowych- kiedy nastąpi normalność – ?

18-01-2012
22:06
obserwator

Witam,

czytam i czytam, a wniosek płynie jeden kupta se matoły samochody i nie będziecie narzekać.

18-01-2012
22:36
ujek

szopka, szopka i jeszcze raz szopka, co ta nowa-stara władza robi z rzeszowem i z kudzmi mieszkającymi w rzeszowie, to nie stolica innowacji tylko imitacji i nieudolnych ludzi….

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.