PGE Marma na dnie
Przeczytaj oryginalny post blogu
08-05-2012
09:56
Redaktor

ENEA EKSTRALIGA. Na przełomie maja i czerwca ligowy maraton na torze przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie

Los nie jest…

08-05-2012
21:35
lesław

Żeby tylko Maciusiowi formy nie odebrało …

08-05-2012
21:35
DarthVader

Takie były przewidywania nie tylko specjalistów,ale także najwierniejszych kibiców naszego żużla,Śledziu nie nadaje się na trenera w walce o najwyższe cele,a Kuciapa już dawno powinien przeprosić kibiców za żenadę jaką soba prezentuje i odejść do … KKŻtu.Nowe przepisy dot. stranieri swoje zrobiły,ale zażądzanie zespołem który ma walczyć o pódło też nie jest na najwyższym poziomie…marta gdzieś popełniła błąd i szybko trzeba go naprawić

09-05-2012
18:55
asterix1969

Niestety, jest tak jak było do przewidzenia, kiedy p. Marta odsłoniła do końca karty, chociaż pierwsze czarne chmury pojawiły się już wówczas kiedy inne kluby pozyskiwały wartosciowych zawodników, a u nas była cisza.
Faktem jest, że dzięki p. Marcie mamy żużel w e-lidze, ale nie da się ukryć wielkiego niedosytu. Niedosytu i irytacji, gdyż niestety okupujemy ostatnie miejsce w tabeli. Zakładany szumnie cel, czyli awans do pierwszej czwórki i walka w play-off oddala się coraz bardziej. A to może sprawić, że kibiców z meczu na mecz może ubywać – inaczej kibicuje się kiedy jest walka o coś, w tym przypadku góra tabeli, a inaczej kiedy przychodzi się tylko obejrzeć poszczególne mecze i zagadką jest tylko czy tym razem wygramy czy nie.
P. Marto, przed nami jeszcze jest cień szansy na lepsze wyniki jesli chodzi o pozycję w tabeli – prosze szybko wyciągnąć odpowiednie wnioski i działać nie tylko aktywnie, ale przede wszystkim skutecznie.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.