Piesi też stwarzają niebezpieczeństwo na ulicach
Przeczytaj oryginalny post blogu
14-03-2013
06:12
paulina

RZESZÓW. Pieszym wydaje się, że mogą wszystko i nie obowiązują ich żadne przepisy.

Narzeka się na kierowców, że są chamscy wobec pieszych, nie przepuszczają ich na pasach, a wręcz przyśpieszają przed zebrą. Co więcej, pieszy musi się…

14-03-2013
12:09
ROMAN

no to dla czego nie na radarów na skrzyżowaniach i nie robią tym "pieszym matołom" zdjęć – a podobno w szkołach mieli uczyć dzieci zachowania w ruchu drogowym – i co z tego wyszło – tylko propagandowe medialne hasło – no bo jak widać efekt bardzo mizerny – nie ?

14-03-2013
12:10
Hejhotralala

Dobrze by było, aby ktoś zajął się tym co dzieje się na Grottgera przy dworcu PKS jak i na skrzyżowaniu z Jabłońskiego i Grunwaldzką. To co tam się dzieje to zgroza ludzie bez wyobraźni chodzą środkiem ulicy i skrzyżowania kompletnie nie zwracając uwagi na jadące auta, zdezorientowani kierowcy po zmianie pierwszeństwa przejazdu nie potrafią przejechać przez skrzyżowanie, praktycznie każdy chodzi i jeździ tam jak chce. Naprawdę kiedyś dojdzie tam do nieszczęścia.

14-03-2013
12:10
wulkanr

droga jest przede wszystkim dla pojazdów i dopóki piesi nie zdają sobie sprawy będą ginąć nawet mając pierwszeństwo (niebo pełne jest tych co mieli pierwszeństwo).
jest masa niedoszkolonych kierowców którzy nie umieją odpowiednio zareagować na sytuację na drodze,
masa nie znających przepisów pieszych lub uważających się że są ponad prawem lub że pieszy ma zawsze pierwszeństwo.
ludzie nawet na pasy nie wolno wchodzić jak cielę-co z tego że po twojej śmierci kierowca może odsiadywać wyrok(choć nie zawsze)
myślenie nie boli ale niestety nie wszystkich

14-03-2013
15:29
Piotr

Cieplinskiego, z Jałowego do Bernardynów. Cały ciąg pieszych,gorzej niż święte krowy w Indiach idący w odstępach dwu-trzy metrowych.

14-03-2013
19:13
julka

moiom zdaniem piesii to na gorsza zmora dróg, nie patrza co się dzieje na drodze, sa nie widoczni jestem za wprowadzeniem obowiązkowych odblasków dla pieszych,szkoda tylko że policja im pobłaz i daje tylko upomnienia

15-03-2013
08:37
mania pulacja

te swiete krowy chodza do szkoły na jałwego i wiekszosc do pracy nie kazdy dysponuje samochodem, a zachwanie kierwocow na tym pzrejsciu przechodzi wszelkie greanice nie raz zdaza sie ze zatrzymaja sie kierowcy na dwoch pasach a z trzeciego z buta ktos ruszy i siwte krowy zostaja oszołomione na przejsciu.Inan sprawa ze powinny byc przejscia podziemne ale ich nie ma a ludzie nie potrafia latac

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.