Pieszy potrącony przez dwa pojazdy
Przeczytaj oryginalny post blogu
09-12-2011
10:36
Redaktor

RZESZÓW. Policjanci z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności i przyczyny potrącenia pieszego na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie.

Przechodzący przez jezdnię pieszy został potrącony przez dwa jadące w tym samym kierunku pojazdy. Nieprzytomnego mężczyznę przewieziono do szpitala. Kierowcy samochodów w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Wczoraj około godz. 17. policjanci interweniowali na miejscu wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Toyota Carina 34-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadący ulicą Lwowską, prawym pasem ruchu od miejscowości Krasne w kierunku do centrum Rzeszowa, potrącił przechodzacego przez jezdnię, poza przejściem dla pieszych, mężczyznę. Potrącony mężczyzna siłą uderzenia odrzucony został na lewy pas ruchu. Tam na leżącego najechał kolejny samochód marki Iveco Daily, kierowany przez 41-letniego…

09-12-2011
11:47
StefanK

Apel apelem a i tak będą chodzić po jezdni i szukać szczęścia, no bo do przejścia dla pieszych jest za daleko i się iść nie chce.
Może vectra i laguna zamiast podpuszczać kierowców do szybszej jazdy niech się ustawi przy ekranach i obserwuje pieszych biegających po E4.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.