Pijana młodzież dewastowała bloki w czasie juwenaliów
Przeczytaj oryginalny post blogu
18-05-2012
06:08
Redaktor

RZESZÓW. Mieszkańcy ul. Kwiatkowskiego i okolic przeżywali w nocy z środy na czwartek prawdziwe piekło

- Hordy pijanych gówniarzy, wytaczających się prosto pod samochody na ulicę…

18-05-2012
08:15
asterix1969

Dzicz. Inaczej nie da się określić tych osób.

18-05-2012
08:15
NR

" – To nawet na derbach nie dzieją się takie dantejskie sceny jak podczas juwenaliów – mówi kolejny z naszych Czytelników."….Ale po deRRbach, forum kipi od wściekłych wpisów "moralistów" na temat zdziczenia "kiboli, chuliganów stadionowych, hołoty"itd. przez całe miesiące! Skończą się "Juwenalia" skończy się problem tak???….Szkoda, że "czytelnik" nie zauważył faktu iż kibice , czy jak kto woli "kibole" ,"zabawiają się " w swoim gronie, między sobą, raczej nie szkodząc "spokojnym ludziom", którzy Świat oglądają przez okno ew. w ekranie komputera! No ale studenci to przecież spokojne dzieci, które muszą się wyszumieć " po roku ciężkiej pracy ";P! Szkoda gadać co rządowa nagonka na kibiców sportowych zrobiła z psychiką niektórych ludzi.Ale w takim razie idąc tokiem myślenia i używając forumowej retoryki tych "oburzonych" to proponuję….'pozamykać uczelnie, studentów i licealistów skierować do ciężkiej nieodpłatnej roboty, to im się odechce !!!" itd. :))

18-05-2012
10:45
Piotr

Ponieważ teren juwenaliów był zamknięty i nie można było wnosić alkoholu to każdy pił poza terenem w miejscach publicznych.

Na terenie juwenaliów sprzedawali tylko piwo jednej marki i nie chcieli konkurencji więc wszyscy śmiecili i pili z dala od ich terenu. Więc dla kogo są juwenalia? Dla studentów czy dla producenta piwa by sobie zarobił?

Duża część ludzi była niepełnoletnia co było widać na pierwszy rzut oka i spokojnie piła wódkę prosto z butelki przy Policji pod blokami ! SKANDAL !!!

18-05-2012
17:57
Juhas

"Takie będą Rzeczpospolite, jakie młodzieży chowanie".

19-05-2012
18:30
Agnieszka

A jaki smród pozostał!!! trzeba wezwać sanepid!!! Nie dziwi nic, jak kolejka do ubikacji to po co czekać, lepiej "bez obciachowo" sikać pod płotem. SKANDAL!!!

19-05-2012
18:31
ala

juwenalia= kur…. i pijaństwo

19-05-2012
18:31
HANKA BOHNA

PROSZE O ZMIANE NAZWY Z "JUWENALIA" NA "ALKOHOLONALIA"!!!

19-05-2012
22:33
smok

I wyobraźcie sobie że tak właśnie bawią się przyszli prawnicy, nauczyciele, urzędnicy, profesorowie, politycy itp. Po tych juwenaliach jestem dumny z tego że nie posiadam wyższego wykształcenia. Bo to tak naprawdę jest porażka przede wszystkim profesorów i samych uczelni (UR powinien ponieść odpowiedzialność, również finansową, za zniszczenia). Zresztą jeżeli komuś zniszczono samochód czy wybito szybę w oknie to nawet w przypadku odmowy wypłaty odszkodowania przez UR wygraną w sądzie ma na 100%. I mednia tak naprawdę dokonania przyszłej inteligencji pokazały naprawdę bardzo delikatnie. I jeszcze jedno – wstyd dla zarządu miasta za to, że nie odwołał drugiego dnia juwenaliów. A już z całą stanowczością powinny zostać odwołane juwenalia politechniki w przyszłym tygodniu. Natomiast w przyszłym roku, gdyby władze miasta wraz z uczelniami wpadły jeszcze na pomysł jakiś juwenaliów, okoliczni mieszkańcy powinni wcześniej zablokować teren i nie dopuścić do budowy sceny. To jest jedyne wyjście, inaczej nikt się z nimi nie będzie liczył. A juwenalia niecz odbędą się na Kwiatkowskiego, ale parę kilometrów dalej (pod domem Ferenca).

20-05-2012
10:37
jarozpis

"Ratusz" na interwencje odpowiedział, "…że studentom się należy…"
Czy Prezydent wydając zezwolenie na tzw. juwenalia może łamać prawo, które nakazuje zachowanie ciszy nocnej od 22 do 6? Nasz Prezydent może!

20-05-2012
10:38
Tomek

Juwenalia powinni organizować pod domem pana Macieja Chłodnickiego z ratusza, który na uwagi w gazetach o pijackich rozróbach studentów stwierdził, że "Oni mają się prawo bawić, to jest ich święto. Mamy ich zamknąć w obozie koncentracyjnym?"

20-05-2012
13:46
ola

a wywiezc cholote w jakie pola do jasionki i po co wtedy policja?? niech pija na umór! ja mieszkam na parterze w bloku w sasiedztwie akademikow.mam male dziecko. 3 noce nie spalam tylko czuwalam bo balam ssie zeby nie wrzucili jakiego kamienia w okno. prezydentowi panu jakby pod oknami zrobili taka 3 dniowa libacje. a co ja mowie 3 dniowa!! z soboty na niedziele nie bylo lepiej. tylko muzyki juz nie bylo. przyszla inteligencja kraju….. błahaha

10-05-2013
08:23
bolo

Zaczyna się powtórka z rozrywki

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.