PIŁKA RĘCZNA. Czuwaj wygrał z mistrzem Mołdawii
Przeczytaj oryginalny post blogu
08-09-2011
09:23
paulina

Mecz Czuwaju POSiR Przemyśl z Olimpusem 85 Kiszyniów był ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającym się za tydzień nowym sezonem I ligi piłkarzy ręcznych. Dla gości z Mołdawii Przemyśl był przystankiem w drodze do Holandii, gdzie mają rozegrać mecz, w ramach europejskich pucharów.

Początek spotkania to gra bramka za bramkę. Dopiero w 13 minucie spotkania uwidoczniła się przewaga gospodarzy (11:8). Od tego momentu przemyślanie powiększali przewagę, dzięki czemu po pierwszej połowie wygrywali 19:14. Duża w tym zasługa Marcina Kijowskiego i Bogdana Oliferchuka, którzy rzucili po 5 bramek.

W drugiej połowie meczu zawodnicy z Mołdawii wypadli blado na tle gospodarzy, którzy okazywali dużą chęć do gry. Ta cześć spotkania to widowiskowa gra Czuwaju,…