PKS w Dębicy – prywatyzacja czy komunalizacja?
Przeczytaj oryginalny post blogu
27-02-2013
06:02
paulina

DĘBICA. Samorządy chciałyby przejąć PKS, bo boją się monopolu.

Samorządy z powiatu dębickiego wystosowały do Ministerstwa Skarbu Państwa list, w którym deklarują chęć współpracy w ratowaniu PKS Dębica. Ratusz w Dębicy jest…

27-02-2013
18:47
abz

niech nieudolny pisowiec zrestrukturyzuje się sam i tzw urząd miejski w Dębicy , typowy budżetowy bankrut ,precz z budżetowymi nierobami !! Mniej budżetowych nierobów niższe podatki dla podatników !!!

10-03-2013
20:14
Ambroży

ABZ – przestań pieprzyć wieprza pieprzem!
"Dębica. Burmistrz Paweł Wolicki: Nie kandyduje do PE, będę kandydował na burmistrza Dębicy
wtorek, 26 lutego 2013 10:41 787 źródło : Wiadomości dębickie"
Burmistrz Dębicy Paweł Wolicki coraz częściej pokazuje się w mediach ojca Tadeusza Rydzyka oraz w towarzystwie Jarosława Kaczyńskiego. Równocześnie rozeszły się pogłoski, że jest to już element nadchodzącej kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego do którego Wolicki ma zamiar kandydować. Nie mam takiego planu – deklaruje sam zainteresowany. To poseł Jan Warzecha rozpowszechnia takie plotki, aby buntować PiS.
Według nieoficjalnych wiadomości Paweł Wolicki ma zamiar starać się o mandat do Europarlamentu i dlatego coraz częściej spotyka się z tymi, którzy mogą mu w tym pomóc. Kilkukrotnie był gościem ojca Tadeusza Rydzyka gdzie w Telewizji Trwam oraz Radiu Maryja mówił o swoim pomyśle na poprawę losu polskich rodzin, który określa mianem familiaryzmu. Mówił o nim również podczas konferencji zorganizo-wanej przez PiS kilkanaście dni temu pod hasłem "Teraz Rodzina". Jednocześnie rozeszła się pogłoska, że zamierza kandydować do Parlamentu Europejskiego. Jest jednak pewien problem – bo z naszego re-gionu jest już europosłem Tomasz Poręba, któremu ewentualna kandydatura Wolickiego mogła by zaszkodzić. Dlatego rozważana jest kandydatura Wolickiego z Małopolski, a dokładniej z rejonu Nowego Sącza aby osłabić pozycję byłego posła PiS Arkadiusza Mularczyka, który szeregi PiS opuścił i reprezentuje obecnie Solidarną Polskę.
Wolicki dementuje te informacje i mówi, że jest to nieprawda. To poseł Jan Warzecha rozsiewa takie informacje, aby zamieszać wśród członków PiS – mówi Paweł Wolicki. Z posłem Tomaszem Porębą jestem w bardzo dobrych relacjach i na pewno nie zrobię nic co mogło by mu zaszkodzić w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Zamierzam natomiast po raz trzeci kandydować na stanowisko burmistrza Dębicy w przyszłorocznych wyborach samorządowych.
Zapytany o sprawę poseł Jan Warzecha odpowiada. Burmistrz Wolicki od kilku lat nie jest człónkiem PiS. Dlatego jego ewentualne kandydowanie do PE lub gdzieś indziej to będzie jego suwerenna decyzja. Nie mam w zwyczaju rozsiewać plotek wolę opierać się na faktach. A prawdę w sprawie chęci kandydowania zna sam burmistrz."

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.