Plaga chorych dzieci w przedszkolach
Przeczytaj oryginalny post blogu
19-03-2012
14:22
paulina

PODKARPACIE. Rodzice tak boją się o pracę, że narażają zdrowie i życie swoich dzieci.

Środowisko przedszkolne alarmuje, że…

20-03-2012
09:10
kita

to są właśnie rządy tuska, chorego premiera na głowę, wydłużyć wiek eerytalny, głupie pomysły a polacy takboją się o swoją praće e nawet chore dziecko zmuszają aby poszło do przedszkola….żal tych rodziców i dzieci

20-03-2012
11:28
Józef

To jeden dobitny argument płytkiego myślenia o koalicji PO/PSL !.
Ten nowoczesny elektorat szydził sobie iż robi krzywdę wyłącznie moherom ?. Dziś każdy myślący widzi że jest inaczej, a co będzie , jak nie daj Panie Boże rządy miłości przetrwają jeszcze kilka miesięcy – naprawdę nie będzie już nic do sprzedania z polskiego majątku.

20-03-2012
13:04
helmut

Mam dwoje dzieci, które wysyłam do przedszkola i powiem często zdarza sie tak jak jest napisane. Jest to po prawdzie częściowo wina rodziców ale co ci mają zrobić gdy w tym popapranym kraju takie instytucje jak PIP czy temu podobne służby tylko biorą kasę za pierdzenie w stołki. Mam 56 dni zaległego urlopu i 26 na nowy rok. Prawo tego zabrania ale tylko na kartce. Moja firma i tak sobie radzi, co ma wykazać zapowiadanej kontroli to zmienia w systemie na kilka dni i jest dobrze. Czy raz te lenie z PIPu zażądali wykazania wszystkich wniosków urlopowych z 5lat? Chyba nie. Po drugie wystarczy że firma pomaści znajomemu z PIPu i kontrola odbywa się w pobliskiej restauracji. I weź urlop jak sie na ciebie krzywym ryjem gapi. I nie ważne czy to był PIS PO burd… jest taki sam.

20-03-2012
13:05
asd

tak – i dziura ozonowa też wina tuska

20-03-2012
13:47
kiki

Nie zwalac tutaj winy na rzady Tuska … halo ja wiem ze nawet dzieci z ospa ida do przedszkola , widzialam na wlasne oczy a taki maluch nie wysiedzi w domu w lozku , dzieci nie nalezy przegrzewac , a jak myslicie tutaj za granica wiek emerytalny to 67 lat a w Polsce ciagle na zwolnieniach lekarskich z byle jakiego blachego powodu, wziasc sie do roboty trzeba a nie napierdalac na rzad ludzie sa leniwi , patrzy jeden z drugim aby mu sie udalo przejsc na jakas rente chorobowa itd….

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.