Płatne parkowanie w Łańcucie
Przeczytaj oryginalny post blogu
13-10-2012
11:22
Redaktor

ŁAŃCUT. Mieszkańców Łańcuta i okolic czekają duże zmiany w kwestii parkowania w centrum miasta. Władze miasta podjęły decyzję o przebudowaniu parkingu koło urzędu i wprowadzeniu płatnej strefy parkowania.

To, że Łańcut jest zakorkowany wiedzą doskonale mieszkańcy. Do godziny 16 znalezienie wolnego miejsca w centrum graniczy praktycznie z cudem. Ludzie skarżą się, że w ciągu dnia miejsca…

14-10-2012
13:13
emigrant

A u nas Straz miejska chodzi po ulicach gdzie jest parking ograniczony czasowo i pisze kreda po przedniej oponie na biezniku od strony kierowcy czas kontroli i znak kontrolujacego. Po okresie czasu jaki jest ograniczony parkowaniem robiac kolejny obchod gdy spotyka samochod ktory ma znaki na biezniku KARZE MANDATAMI. Sa podstawiane pulapki aby stwierdzic czy solidnie wykonuje prace. W razie nie ukarania lub w razie stwierdzenia wykroczenia "nie karania" lub braku znakow swiadczacych o wykonywaniu pracy poprzez wyrywkowa kontrole przeprowadzona przez czynnik spoleczny straznik miejski TRACI PRACE.
Nie ma odwolan od tych decyzji.

15-10-2012
16:27
paola

jestem ciekaw czy samochody urzędników i policji a jest ich ze 25 też będą stać rotacyjnie
hi hi jawna kpina… nie tak dawno zarzekał się że nie będzie płatnych parkingów w Łańcucie bo wyborcy wyślą go na pastwisko

16-10-2012
00:16
Onufry

No cóż ograniczenie umysłowe tych, którzy rządzą Łańcutem dotyka mieszkańców miasta oraz powiatu łańcuckiego od dawna. Jeżeli nie ma się pomysłu na pro rozwojowe działania, na promocję i rozbudowę infrastruktury oraz pozyskiwanie inwestorów to skąd brać pieniądze ? Z kieszeni mieszkańców i przyjezdnych. To wypisz, wymaluj działania ( w skali mikro) przypominające nieudolny POparany rząd. Ale nic w tm dziwnego wszak włodarze Łańcuta w pełni identyfikują się z partią Donalda. Dziwić może jedynie poparcie nieudolnych władz przez łańcucian w ostatnich wyborach samorządowych. Może w kolejnych – doświadczeni nieudolnością władz – wybiorą sobie bardziej kompetentne.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.