Po co nam sądy, skoro nie respektuje się ich wyroków?
Przeczytaj oryginalny post blogu
30-04-2013
10:39
paulina

JAROSŁAW, RZESZÓW, WARSZAWA. Wyrok sądu kłopotliwy dla instytucji państwa.

- To kuriozalna sytuacja – mówi zirytowany szef Centrum Ratownictwa Medycznego, Jerzy Tarkowski (53 l.). – Mija drugi miesiąc od wyroku NSA w sprawie decyzji prezesa NFZ dotyczącej…

30-04-2013
20:02
rogol

Nie tylko nie respektuje sie wyrokow NSA ale i sadow powszechnych.
W Krosnie sprawca zostal zobowiazany do wyrownania szkody(ukradl telewizor)mial zaplacic poszkodowanemu 800 zl.Po zaplaceniu 20 zl. przestal placic.
Prezes sadu odpowiedzial ze; to juz nie sadu sprawa czy placi czy nie.
Poszkodowany powinien zwrocic sie do komornika sam i poniesc dodatkowe koszty bo sadu po wydaniu wyroku nie obchodzi czy wyrok jest respektowany przez sprawce.

02-05-2013
08:54
ROMAN

to po prostu " kogel- mogel" na zielonej wyspie- takie jest życie.

04-05-2013
15:25
kija

pozostaje Sztrasburg i wtedy państwo polskie wypłaci takie odszkodowanie że pogrąży szpital jarosławski na dobre… w międzyczasie będą wybory i skończy się polityczna "opieka" nad szpitalami w Jarosławiu, Przemyślu, Rzeszowie i Krośnie…na rynku medycznym nareszcie "mam nadzieję" będzie liczył się nie ten co ma układy ale ten kto faktycznie świadczyć będzie usługi oparte na wysokim poziomie ….. ale to takie moje wizje i pobożne życzenia..

04-05-2013
15:26
Człowiek

Cały ten kraj jest właśnie tyle warty ile te wyroki w sądach, jednych wypuszcza się po dwóch dniach od aresztowania, a innych trzyma niemal rok za przetrzymywanie dowodów osobistych. Korupcja jest większa niż się nie jednemu wydaje, a sprawa z CRM przypomina UKŁAD ZAMKNIĘTY gdzie, mimo wyroków, próbuje się zniszczyć gościowi firmę. Mam nadzieje, że decydent, który jest winny tej całej zaistniałej sytuacji kiedyś odpowie własną głową i majątkiem za swoje decyzję.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.