PO może przegrać wybory
Przeczytaj oryginalny post blogu
20-05-2013
10:48
paulina

WARSZAWA. Partia Kaczyńskiego ma najlepsze sondaże od 2007 roku.

- To fiasko polityki ciepłej wody w kranach, która zbyt często Polakom zaczyna się kojarzyć…

20-05-2013
22:38
Moher

Lepsze upiory Kaczyńskiego od upiora Grasia szczerzącego zęby w merdiach.

21-05-2013
14:36
Ambroży

Nie tylko może , ale powinna przegrać z kretesem bez względu na ruskie serwery!

22-05-2013
09:43
iza

PO zrobi wszystko żeby władzy nie oddać. PO ma wszystko – wycięli w pień wszystkich kto jest nawet podejrzany o sympatię do PiS. Są bezwzlędni w tym względzie. Media im sprzyjają a nawet kreują wiele miernot z PO.
Angela też sprzyja. Są butni i pewni swojego kolesiostwa gdzie ręka rękę myje.
Tylko pycha może ich zgubić.

22-05-2013
20:02
Ambroży

Rzeszowscy działkowcy powinni w identyczny sposób "podziękować" posłowi PO -RYNASIEWICZOWI za odgrażanie się p……………….m swoim kumplom partyjnym, za takie a nie inne głosowanie w sprawie działek !!!!!.

23-05-2013
10:16
patriota

a,uchroń Panie Boże żeby to kacze nasienie kiedykolwiek wstąpiło na tron-to szambo moralne

23-05-2013
18:55
TRZEŻWY

Mesjasz Jarosław przyjdzie i wszystkich wybawi tak jak to czynił będąc premierem. On da wszystkim pracę za normalne pieniądze (min. 1500$ ) i uzdrowi służbę zdrowia, autostrady wybuduje, mieszkania porozdaje młodym na nową drogę życia, wszystkim ojcowską dłoń poda, a nawet jeśli nie, to kościoły pobuduje i do ciupy powsadza tych co na niego nie głosowali. Błagajcie o łaskę najjaśniej oświeconego Jarosława niewierni.

23-05-2013
23:37
normal

jaka dumna mumia na zdjeciu to na pewno jakiś POLSKI MĄŻ STANU

23-05-2013
23:37
Ambroży

Trzeźwy- choć bredzisz jak pijany – J.K i tak będzie lepszy niż D.T razem z Niesiołowskim i koszykiem szczawiu !. Tak bez pudła dla złodziei się nie obejdzie -to jasne -inaczej szkoda zachodu i zmian!

24-05-2013
07:06
mądry inaczej

Myśle że jak się szaraczkom zaproponowało wypas na szczawie do 67 roku życia to powinno się zreformować też emerytury mundurowe czy KRUS.

Młodzi zachwyceni póki co możliwością tyrania w kopro  przeproszą się  jeszcze z Ojcowizną  o ile jej jeszcze nie przehandlowali.

24-05-2013
21:40
Ambroży

Antykaczyzm jest najbardziej odmóżdżającą postawą polityczną ostatnich dwóch dekad w Polsce. Nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości, w tym do Jarosława i Lecha Kaczyńskich, przekroczyła wszystko, z czym mieliśmy do czynienia w dziedzinie politycznych zachowań i emocji. Nie da się jej porównać ze zwykłą antypatią partyjną. I to ma być "normal" ????

26-05-2013
11:35
Ambroży

"Znamy program PiS: niższy VAT, likwidacja NFZ i gimnazjów, wcześniejsze emerytury
Połączenie spraw wewnętrznych i administracji w jednym resorcie, ponowne powołanie ministra-koordynatora służb specjalnych, powrót do 22-proc. stawki VAT oraz likwidacja gimnazjów i NFZ – to niektóre z propozycji, które znajdą się w programie PiS przedstawionym podczas kongresu partii pod koniec czerwca.
Co zrobiłby PiS po dojściu do władzy?
W zakresie spraw wewnętrznych, administracji i służb specjalnych PiS chce m.in. przywrócić rzeczywisty nadzór MSW nad formacjami mundurowymi oraz stanowisko ministra-koordynatora ds. służb specjalnych, który realnie nadzorowałby służby specjalne. Program PiS zakłada też ponowne włączenie administracji do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.
Wśród najważniejszych projektów gospodarczych znajdują się powrót do 22-procentowej stawki VAT, a także opodatkowanie hipermarketów i wprowadzenie podatku bankowego. PiS proponuje ponadto zmiany w systemie emerytalnym, czyli dobrowolność wyboru między OFE a ZUS, a także odejście od reformy wydłużającej wiek emerytalny do 67 lat i powrót do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn.
W zakresie edukacji PiS chce zaproponować m.in. likwidację gimnazjów oraz przywrócenie 8-letnich szkół podstawowych i 4-letnich liceów, odejście od obowiązku szkolnego dla 6-latków i pozostawienie w tej sprawie wyboru rodzicom, zmiany programów nauczania w szkołach i zmiany na liście lektur. Wprowadzone miałyby być także zmiany w systemie egzaminacyjnym, czyli odejście od obowiązujących teraz testów maturalnych. Jednym z nadobowiązkowych przedmiotów maturalnych miałaby być religia.
Jeśli chodzi o program zdrowotny, to PiS zakłada, że docelowo nakłady na służbę zdrowia powinny wynieść 6 proc. PKB. Partia planuje likwidację Narodowego Funduszu Zdrowia.
W programie dla młodych największy nacisk będzie położony na walkę z bezrobociem, bezpłatny drugi kierunek studiów na uczelniach i "odblokowanie awansu dla młodych".
Z kolei program PiS dla wsi zakłada m.in. wprowadzenie nowego systemu kontroli jakości żywności – połączenie inspekcji i stworzenie Urzędu Zdrowia Publicznego podległego premierowi. PiS proponuje też przekształcenie agencji rolnych i powołanie Agencji Rozwoju Obszarów Wiejskich, która zajmować miałby się nie tylko dystrybucją środków, ale i "programowaniem lokalnego rozwoju"."
źródło ;niezależna.pl – Jeśli ktoś chce dyskutować mądrze – polemizujcie z faktami – to lepsze niż zjadliwe bluzgi!

26-05-2013
15:18
blokers

nie jestem fanem ani jarka ,ani policmajstra mecierewicza i oczywiscie sobeckiej.Ale proszę mi doradzic na kogo glosować,bo po dłuzszej przeerwie wybieram się na wybory?Na kawiorowa lewice z bezczelnym Millerem i watahe mlodych wilczkow ,na cwaniaczka Palikota,na gminnych bonzów z psl?Prosze owypunktowanie dobrodziejstw obecnie administrującej panstwem ferajny

26-05-2013
19:57
normal

tak

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.