Podatek rolny idzie w górę
Przeczytaj oryginalny post blogu
27-12-2012
12:58
Redaktor

KOLBUSZOWA. Rada Miejska podzielona w sprawie “przykręcania śruby” rolnikom.  

Od nowego roku rolnicy z gminy Kolbuszowa zapłacą wyższy podatek rolny. Nowa stawka wynosić będzie 52 zł/q. Dla statystycznej rodziny oznacza to wzrost o 18 zł w skali roku. Jednak nie wszyscy radni zgodzili się na to.…

28-12-2012
11:44
Ambroży

Cóż w tej Polsce może zadziwić podatnika – mnie nie tyle dziwią kolejne podatki ładowane przez władzę bez przejrzystego celu i zasad , co urzędniczyny które go nakładają.
Wczoraj o mało nie przewróciłem się z wrażenia , choć mocno staję na nogach po fakcie gdy dotarła do mnie wiadomość z POparanej partii stawiającej na fotel marszałka województwa śląskiego niejakiego pana MIROSŁAWA S e k u ł ę (obecnie po cichu pełniącego fuchę v-ce ministra finansów). Ten specjalista od przesłuchań komisyjnych od pustych krzeseł po nieskutecznej próbie obdarowania go funkcja prezydenta Zabrza (przeszkodziły wybory ind.) cichcem znajduje miejsce v-ce min. finansów. Takiej kompromitacji specjalisty od afery hazardowej i jej wynagradzania nie wstydzi się nikt z Rządu – a POwinien !!
Czy w tej sytuacji jest sens wydawania i podnoszenia podatków dla utrzymywania takich klakierów partyjnych ?. czy papiery obecnie spadającego marszałka woj śląskiego za nieudacznictwo w organizacji lokalnych kolei nic tych ludzi nie nauczyło??

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.