Policja ma ustalić, gdzie przebywa znany reżyser
Przeczytaj oryginalny post blogu
14-12-2012
12:43
Redaktor

WARSZAWA. Prokuratura nie może przedstawić zarzutów Grzegorzowi B.

Prokuratura na warszawskiej Woli postanowiła o przedstawieniu Grzegorzowi B. dwóch zarzutów związanych z incydentem podczas ekshumacji jednej z ofiar katastrofy smoleńskiej na Starych Powązkach w Warszawie. Niestety, od ponad dwóch miesięcy prokuratorzy nie mogą go namierzyć.

- W śledztwie prowadzonym przez prokuraturę…

15-12-2012
12:02
Ambroży

Podpis pod zdjęciem jest miarodajnym wytłumaczeniem gonitwy za panem Braunem . Ani on mi krewny , ani znajomy , ale w tej sytuacji media mainstreamowe powinny wznowić serial matki SP Madzi z sosnowca w celu ostatecznego wyjaśnienia?. A co do pana reżysera Brauna ci co wysłuchali całość jego wystąpień w klubie Ronina mogą mieć zupełnie inne odczucia z poruszanych tam tematów.

15-12-2012
17:26
wels5

A może tak Rutkowski ustalił by miejsce pobytu.

17-12-2012
15:33
iza

Jakim prawem policja zamyka cmentarz? Mogli odgrodzić miejsce ekhumacji, a nie zamykać cmentarz.
Co dalej Prokuraturo? Od pewnego czasu wybiórczo sporządzasz akty oskarżenia. A to adres niewyraźny, a to ewidentne samobójstwo. Działasz na zamówienie polityczne. Jak będzie tym razem Prokuraturo? Jak ze Staruchem?

18-12-2012
11:50
Ambroży

Kłamstwo "dziennikarzy" z Czerskiej od Michnika tylko się ośmieszyło i jak od powiedział dziś przekonująco sam zainteresowany reżyser nikt go więcej nie szukał, przed nikim się nie krył, zaś do prokuratury ma dopiero się zgłosić po 1.01.2013!

18-12-2012
12:49
XX2

Obecnie prokuratura, policja i sądy są oderwane od rzeczywistości

Szkoda, że bardzo wielu agresji nie widzą pojawiającej się po stronie zwolenników Tuska i AmberNierządu. To nie będzie przez resztę społeczeństwa zapomniane. Mogą więc, a nawet powinni liczyć się ze wzajemnością. Różnica polega tylko na tym, że Tusk ze swoją ferajną i jego pobratymcy mają do dyspozycji armię wypasionych ludzi, policję, stronniczą prokuraturę i stronnicze sądy. Mają na swoich usługach armię dziennikarzy w rządowym rynsztoku medialnym i robią swoim zwolennikom wodę z mózgów. Ci ludzie kiedyś z pewnością się ockną i zauważą, iż ręce mają w nocniku. Niestety obecne zachwianie równowagi, podzielenie społeczeństwa zawdzięczamy osobiście Tuskowi i jego sitwie. Ci ludzie bez skrupułów potrafią niszczyć swoich braci i siostry mających odmienne zdanie, myślących krytycznie i nie dających zrobić sobie wodę z mózgów. Dodatkowo ta AmberNierządowa sitwa kradnie na każdym kroku, manipuluje pojęciami (jak prokuratorzy wojskowi) i nie miejmy złudzeń. Oni dobrowolnie nie oddadzą władzy. Ich niestety należy siłą wyeliminować. Dlatego twierdzę, że Grzegorz Braun niczego zabronionego nie powiedział. Uważam, że poglądy Brauna są zbyt mało radykalne. I widzę, że młodzi ludzie zgotują Tuskowi i jego poplecznikom nieporównywalne piekło za ich niegodziwości, agresję, bezwzględność. Za ich fałszowanie Prawdy, skłócenie Polaków, opuszczenie najsłabszych,… Tak nam dopomóż BÓG!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.