Policyjny radiowóz rozbił się na moście
Przeczytaj oryginalny post blogu
03-02-2013
11:58
Redaktor

STRZYŻÓW. Policjant ze strzyżowskiej komendy został ranny w wypadku, do którego doszło w sobotę po południu w miejscowości Żarnowa. Dokładne przyczyny zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

Do zdarzenia doszło po godz. 15. w Żarnowej. Policjanci z zespołu patrolowo–interwencyjnego pełniący służbę oznakowanym radiowozem na terenie Strzyżowa zauważyli seata leona, który stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Kierujący seatem wyprzedzał pojazdy w miejscu niedozwolonym tj. na…

04-02-2013
09:08
zbigniew

Mam pytanie czy aby na pewno pies nie był pod wpływem.

04-02-2013
09:08
MPK

Policja może dojść do wniosku żeby kupić Seata Leona na komendę! Problem natomiast jest w podejściu merytorycznym. Dlaczego Policjanci gonili Leona? Czy nie można wykorzystać radiołączności oraz faktu, iż jednostek policji jest więcej? Czy nie można przeprowadzić akcji zorganizowanej? Moim zdaniem problem jest w działaniu. Policja wyposaża się się pod pretekstem w coraz bardziej luksusowe samochody, zamiast wykorzystywać radiołączność i pracę zespołową. Ciekawe czy w wyścigu kto mocniejszy Policja zacznie kupować Mercedesy SLR? bo przecież pojawił się pierwszy egzemparz w Polsce, który oczywiście może uciec podczas kontroli?

Często słyszy się, iż młodzi adepci sztuki Policyjnej, których ponosi ułańska fantazja popełniają podobne wypadki stwarzając zagrożenie w ruchu. Nie wspominam już faktu, iż jak taki młody kierowca nauczony jazdy fiatem lub peugeotem z litrowym silnikiem, wsiądzie do mocniejszego samochodu efekty są jak widać. Mam nadzieje, że tego typu przypadki dadzą do myślenia społeczeństwu, które zacznie wymagać od kadry kierowniczej Policji, racjonalnych działań!

04-02-2013
13:57
lex

Dobrze, że z przeciwnego kierunku nikt nie jechał. Wtedy ucierpiałby niewinny. Jak ta akcja zorganizowana miałaby wyglądać? Policjanci z Czudca bryczką? Po drodze jest kilka skrzyżowań, gdzie uciekinier mógłby skutecznie ujsc pogoni. Problem jest w szkoleniu policjantów. A swoją drogą powinni go znaleźć, wtedy Zbigniew go obwącha.

05-02-2013
09:23
uno

za spowodowanie zagrożenia na drodze publicznej i kolizje 5 stefek im sie należy!!!

07-02-2013
11:57
grześ

A może to był jedyny patrol na cały powiat strzyżowski ??? więc kogo miał informować przez radiotelefon ???

04-03-2013
09:22
Popo

5 setek a gdzie punkty ???? przynajmniej 6 pkt

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.