Politycy PiS spotkali się z mieszkańcami Podkarpacia
Przeczytaj oryginalny post blogu
25-03-2012
22:13
Redaktor

PODKARPACIE, RZESZÓW. Tylko kilkadziesiąt osób na spotkaniu z czołowymi politykami Prawa i Sprawiedliwości.

Na briefingu prasowym rzecznik tej partii Mariusz Błaszczak krytykował Platformę Obywatelską za planowane wydłużenie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn do 67. roku życia, “skok na OFE”, rosnące bezrobocie oraz dyskryminację katolików.…

26-03-2012
00:14
maciek

"…na rzeszowskim rynku, obok podkarpackich posłów PiS, pojawili się m.in. Mariusz Błaszczak, Antoni Macierewicz, Beata Szydło czy Joachim Brudziński…" oraz kilku emerytów i rencistów. Oto pełny elektorat pisiorów. Można było to oglądnąć w relacji dzięki uprzejmości TVP Rzeszów.

26-03-2012
09:23
wiesiek

Można było to oglądać w TV nie było tam ludzi bo nie było informacji o takim spotkaniu. Nawet w Rzeszowie media PO mają interes obawiają się PiS-u opozycji nie informują społeczeństwa o takich spotkaniach przed faktem

26-03-2012
09:23
rysiek

wstrętne mordy
taki Maciarewicz czy Klępa powinni miec zakaz wjazdu do Rzeszowa !

26-03-2012
11:14
Józef

rysiek -zawsze kojarzy mi się ze znanym "rychem" , wiec trudno wymagać mądrzejszego komentarza ?.

26-03-2012
11:15
Zero informacji!!!

Dlaczego to spotkanie nie było nagłośnione???? Lemingi się obawiają, że przyjdzie dużo ludzi???

26-03-2012
11:15
do maciek

ty mlody wykształcony zaocznie za kase .. skocz na stacje zobaczymy czy juz paliwo jest po 5 zł

26-03-2012
12:44
Pedro

Dla mnie PIS to Jarosław, bardzo go kocham. Wybaczcie ale reszta jest słaba. Pan Błaszczak może ma dobre serce ale strasznie mały rozumek.

26-03-2012
12:45
rysiek

Józek, wszystkie Ryśki to porządne chłopy – wiesz ?
a taki Brudziński czy Klempa …. podałbyś takim oszołomom ręke ?
o Maciarewiczu nie wspominam, bo to dno kompletne

26-03-2012
12:46
hanka sieniawczanka

jak to.W Sieniawie jakiś typek wręczał ulotki i namawiał do wzięcia udziału.Stał pod kościołem ale ludzie omijali go jak jakiegoś jehowę.Nawet na Rudce pod kościołem po mszy próbował werbować ale ludzie już to mają w d…ie.Wszyscy są tacy sami.Poprzyjeżdżali dobrymi autami,nażarli się ,popili i za czyje to pieniądze-wybrańcy a, niech ich wszystkich szlag trafi

26-03-2012
12:47
Natalia

Każdy ma prawo głosić wyznawane poglądy.Fajniej byłoby jednak,gdyby PiS przestał prać mózgi tymi populistycznymi hasełkami.Jazda na demagogii sprawdza się niestety w przypadku osób z brakiem złożonych zdolności poznawczych, a to skutkuje wydumanymi oczekiwaniami i nierealistycznym widzeniem świata.

26-03-2012
16:20
odbytnica

Pedro ,myślę że u Jarosława masz szansę-podobno on takich lubi

26-03-2012
16:58
rex

To, że na rzeszowskim Rynku była mała frekwencja nie znaczy, że wszędzie tak było. Najważniejsze były spotkania z mieszkańcami, a nie krótki wiecyk na Rynku. Np. w Ropczycach na spotkaniu z udzialem B. Szydło było ok. 200 osób, w tym spora grupa młodych. Ale już przedstawiciel mediów był tylko jeden (wychodzi tam 3 lokalne gazety, działa też miejscowa kablówka). Drogie lemingi, trzeba było najpierw posłuchać wypowiedzi polityków PiS, a potem wypisywać kretyńskie komentarze! Oczywiście każdy ma prawo do wlasnych poglądów, ale trzeba je wyrażać merytorycznie a nie kłapac o "moherach" i naśladować pożytyecznego (dla Tuska) idiotę ze świńskim ryjem i sztucznym penisem, który dziś jest wielkim "antyklerykałem", a jeszcze niedawno wydawał klerykalną gazetę i trzymał się sutanny biskupa lubelskiego. Zresztą na dyskusję z lemingami szkoda czasu. W końcu wasaza percepacja ogranicza się do bezmyślnego powtarzania frazesów i porannego wypróżnienia się…

26-03-2012
16:58
jozek

PISOWCY ; WG NIEDZIELNYCH WYSTĄPIEN NA PODKARPACIU COŚ ZACZYNA SIĘ WAM WALIĆ NA PODKARPACIU ! TRZEBA LUDZI ŁĄCZYĆ A NIE SKŁÓCAC !DĄŻYCIE DO WYPROWADZENIA LU DZI NA ULICE,ŻEEBY TYLKO DOSTAC SIĘ DO ŻŁOBU, ALE HISTORIA WAS OKRUTNIE OSĄDZI .ZAMIAST KONKRETNEJ WSPÓŁPRACY Z INNYMI PARTIAMI WŁĄCZNIE Z PO i PSL DĄŻYCIE DO MISZMASZU POLITYCZNEGO .

26-03-2012
20:55
rex

PRĘDZEJ OSĄDZI (I TO BARDZO SUROWO) PLATFUSKÓW. KRYTYKA RZĄDZĄCYCH (TYM BARDZIEJ ZASŁUŻONA) TO ŚWIĘTE PRAWO OPOZYCJI. WIDZĘ, ŻE ZAMIAST ROLI KONTROLI WŁADZY, TYPWEJ DLA OPOZYCJI CHCESZ JAKIEJŚ URAWNIŁOWKI, WSPOŁPRACY WSZYSTKICH Z DONKIEM I BRONKIEM. JÓZIU, CZASY FRONTU JEDNOŚCI NARODU I PRONU, KIEDY WSZYSCY TAŃCZYLI, JAK IM TOWARZYSZE Z PZPR ZAGRAJĄ JUŻ DAWNO MINĘŁY. KAŻDY MA PRAWO DO WLASNYCH POGLĄDÓW I PROPONOWANIA WŁASNYCH ROZWIĄZAŃ, BO NA TYM POLEGA DEMOKRACJA, A NIE NA BEZROZUMNYM PRZYKLEPYWANIU I UZNAWANIU ZA "PRAWDĘ OBJAWIONĄ" WSZYTKIEGO, CO ROBIĄ RZĄDZĄCY. TAK, ZE BEZ OBRAZY JÓZKU, ALE ZE SWOIM PRONOWSKIM, JEDYNIE SŁUSZNYM WIDZENIEM ŚWIATA , DOSKONALE CZUŁBYŚ SIĘ W PRL-U, ALBO DZIS CHOĆBY W PITINOWSKIEJ ROSJI.

26-03-2012
20:55
niania

Przecież w Rzeszowie nie ma żadnego PiS – Szlachta i Ożóg, klasyczne nieroby -wykończyły PiS całkowicie, PiS w Rzeszowie to fikcja

26-03-2012
21:55
Mariusz

Gauck (niemiecki odpowiednik Macierewicza) obecny prezydent przeprowadził lustrację w Niemczech. W Polsce za to mieliśmy "grubą kreskę" Mazowieckiego. Niemcy są widać mądrzejszym narodem. Wystarczy poczytać komentarze wyżej, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że Polacy raczej mądrzy nie są.

P.S. Jak to jest moi drodzy wyborcy biłgorajskiego Żyda (matka J. Palikota przeżyła obóz na Majdanku) – jak Wasz guru mówi o tolerancji do gejów, wprowadza do Sejmu transwestytę, to cmokacie z zadowolenia, jaki to mamy teraz "jasnogród", a z drugiej strony drzecie łacha z Kaczyńskiego wyzywając go (albo insynuując mu) od pedałów… Gdzie tu logika ?
P.S. 2 Moi drodzy wyborcy PO. Wasz guru, p.Tusk rządzi już od 5 lat i od tamtej pory nie obniżył ani jednej daniny publicznej, ani jednego podatku. Zdrożało praktycznie wszystko. Do tego w ciągu 3 lat w administracji państwowej zatrudnienie znalazło 75 tys. To ma być liberalna partia ???

27-03-2012
11:45
Józef

Mariusz dobrze wygarnąłeś ogłupionej medialnie gawiedzi, zapominając tylko dodać z jaką to osobistością (kumplem) z Biłgoraja spotkał się "Nasz" prezydent wczoraj . To  już nie tysięczna któraś z kolei wpadka do "bulu" ośmieszająca Polskę , ale dowód iż prezydent tworzy układ na wskroś szkodliwy dla normalnych polaków liczących na dopracowane Ustawy, rozstrzygnięcia konstytucyjne w postaci referendum . W chwili tak ważnej dyskusji o rentach i emeryturach polaków wzywa się na pomoc osobę o bardzo kontrowersyjnym autorytecie znanym z organizacji z akcji "pod krzyżem" na krakowskim przedmieściu, to wszelkie słowa są zbędne.Gdy na pokaz istnieje tylko komisja trójstronna ,zaś koalicja jest sklecona na siłę 22-ma mln PLN długu PSL wobec Skarbu Państwa , nie dziwi fakt że tylko "ULICA" wymusza dialog.

Cóż główni doradcy prezydenta z Nałęczem na czele czytają GW, drugi pijarowiec Tuska zabłysnął powieścią żydowską, doradca ek. Bielecki już ściele sobie stołek w EBORZE będąc przekonany ,ze nie ma tutaj już czego szukać , wszystko wyprzedane -litość brała jak dzisiaj wystąpił w TVP-I w Polityce przy kawie , inny fachura w Brukseli usadowiony przy Lewandowskim też ma migawy by wrócić zastąpić Dowgielewicza szykującego sobie nowe apanaże?. Głodówka w sprawie nauczania historii w Krakowie to następna przestroga iż Polska znajduje się na bardzo złej drodze do przyszłości.

Kilku cyników i ignorantów na tym forum mianujących się nazwami wokół odbytnicy bardzo źle świadczy o morale i zaciemnia poziom dyskusji .

28-03-2012
15:27
rex

Biedny Rysiu, jeśli chcesz komukolwiek zakazywać wjazdu czy głoszenia własnych poglądów, to znaczy nie masz bladego pojęcia na czym polega demokracja. Jestem zwyczajnym totalistą, niczym nie różniącym się od wyznawcy PZPR, sowieckiej bolszewii czy nazistów. Proponuje Ci też abyś obejrzał dokładnie własną facjatę w lustrze. Być może po dogłębniejszym obejrzeniu, dojdziesz do wniosku, że tej mordy z lustra nie warto wpuszczać za próg domu?

28-03-2012
15:30
rex

Oczywiscie miałoby być "jesteś"…

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.