Polityka wkroczyła do przedszkoli
Przeczytaj oryginalny post blogu
06-08-2012
06:00
Redaktor

STALOWA WOLA. Pierwsza przedstawicielka rządu w województwie zabrała przedszkolakom, a przy okazji dała radnym powód do…

06-08-2012
09:03
K. Bimbała

To jest idealnie czytelny przykład na obecna POlityke prorodzinną koalicji PO/PSL pod warunkiem jeśli w nawiasie umieścimy politykę nepotyzmu tejże grupy rządzącej. Napisano tutaj po ludzku o jednym wymiarze tej troski.
Podam drugi małżeństwo z trojgiem dzieci w wieku szkolnym matka krawcowa własny biznes pada pod ciężarem opłaty za ZUS, wynajem lokalu itd, mąż nie wyrabiając w kraju w bankowości , aby utrzymać rodzinę decyduje się na wyjazd za chlebem do Londynu – szuka pracy dorywczej.Matka w kraju zgłasza się o zasiłek rodzinny składa furę papierów , sprawdzają i dostaje zasiłek po jakimś czasie bierze kilkadziesiąt zł przez 7-m-cy. Ojciec otrzymuje stałą pracę i składa w Anglii wniosek o zasiłek rodzinny. Teraz zaczyna się chryja na cztery fajerki oburzone władze polskie budzą się , sprawdzają od nowa oskarżając o chciwość na EURO itd. czy ktoś mądry powie czym się to skończy dla tej rodziny , pudłem dla rodziców …(to nie była matka Madzi), Rutkowskiego to tez nie interesuje?, koszt utrzymania tych dzieci PAŃSTWA POLSKIEGO także. Rostowskiego tylko interesuje aby rodzice pracowali do 67 lat , żyli krótko, zaś te wymienione dzieci jak najszybciej płaciły w POlsce wysokie podatki , studiować nie muszą, bo tylko tania siła robocza potrzebna na wypracowanie wysokich emerytów dla biednych posłów dorabiających w parlamencie!

06-08-2012
09:04
Canto

Stołki się kłócą, a polityka pro-rodzinna nie istnieje.

06-08-2012
12:59
ROMAN

i to jest to – prawie jak na plantacji w czasach kolonialnych nie a mamy podobno 21 wiek.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.