Połowa maturzystów obleje egzamin dojrzałości?
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-04-2013
13:32
paulina

PODKARPACIE. Wyniki próbnej matury, przeprowadzanej przez serwis Egzamer, źle świadczą o wiedzy tegorocznych maturzystów.

Z wyników próbnych egzaminów maturalnych przeprowadzonych przez serwis Egzamer wynika, że połowa absolwentów szkół średnich może je ukończyć bez pozytywnego wyniku z matury.

Według opublikowanych przez tygodnik „Wprost” wyników,…

05-04-2013
16:02
Antyzgrzyt

Obleje to znaczy nie zda czy obsika?

05-04-2013
16:03
elka

Puk puk Pani minister trzeba by się było zastanowić nad edukacją w podstawówkach a potem wyciągać wnioski z matur.
Edukacja w szkole podstawowej sięgneła dna, takie jest moje zdanie po tym co widzę czego uczy się mój syn.Religia w kółko przez 6 lat to samo 2x w tygodniu ocena wlicza się do średniej.Niemiecki zajmuje czas dzieciom bo ani się go nie ucza a jest w podziale godzin i nie jest wliczany do średniej .Za to historia 1 x w tygodniu……no tu to jest absurd totalny -przykład IIwojna św. stalinizm Powstanie Warszawskie no i Solidarność pod jedną lekcją…….pokłony Pani minister.
To czego rządać od maturzysty, matematyka powinna być dla wybranych nie kazdy musi iść na Politechnikę…po co tworzyć kierunki humanistyczne jak się od uczniów egzekwuje wiedzy jak w klasie mat-fiz.
Ja nie wiem czy my prości ludzie widzimy błedy i niedociągnięcia rządu- to kto tu jest wykształcony?

08-04-2013
07:22
ja

Matematyka dla wybranych, ale poziom matury podstawowej jak najbardziej dla wszystkich – jak ktoś nie zdaje podstawowej matury z matmy to raczej nie nadaje się na żadne studia, a matura to przecież przepustka na studia.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.