Polska podpisała ACTA
Przeczytaj oryginalny post blogu
26-01-2012
08:02
paulina

Jadwiga Rodowicz, ambasador Polski w Japonii koło godz. 3.30 czasu polskiego podpisała w siedzibie MSZ Japonii  umowę ACTA.

Dokument podpisali też ambasadorowie pozostałych państw Unii Europejskiej z wyjątkiem Cypru, Estonii, Słowacji, Niemiec oraz Holandii.

26-01-2012
21:36
ZB

No własnie z wyjątkiem Cypru, Estonii, Słowacji, Niemiec oraz Holandii. Dlaczego?

27-01-2012
08:32
Roman

Bo obywatele Cypru, Estoni, Słowacji, Holandii i Niemiec mają w d … Amerykę i amerykańskich Żydów .
Nie chca być wyłapywani jak psy i deportowani do USA na proces za sciagnięcie filmu czy piosenki.
A gdy taki np. Estończyk nie będzie miał pieniędzy na zapłacenie kary – po co ma siedzieć w Alcatraz czy Guantanamo ?
wiemy przeciez jak amerykańskie służby stosując terror i tortury potrafią zmusić człowieka do przyznania się nawet do wysadzenia Word Trade Center

27-01-2012
08:32
stefancierucha

nasz wspanialy rzad znowu dał ciała i przypuszczalnie coś za to dostał-wydaje mi się że jest to prostytucja a nierząd jest karany kto za to odpowie?

27-01-2012
11:15
mech

Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych… pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie…? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO!

28-01-2012
10:48
ZB

Proponuje ciekawy art. temat "..Eurodeputowany rezygnuje z pracy nad raportem o ACTA. "To maskarada"…na Alert24.pl

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.