Ponad 5 miliardów zł strat z powodu kradzieży w polskich firmach
Przeczytaj oryginalny post blogu
19-10-2011
22:05
paulina

PODKARPACIE. Kradną klienci i pracownicy.

Straty w polskich sklepach i firmach wynikające z kradzieży wynoszą rocznie około 5,2 mld złotych. Najczęściej kradną klienci. Sporo złodziei to pracownicy, jednak 17 procent towarów znika ze sklepów z powodu zwykłych błędów. Kradzieżom sprzyjają szczególnie otwarcia sklepów. Podczas ubiegłego weekendu właściciele sklepów w Millenium Hall przeżywali ciężkie chwile, bo w tłumie odwiedzających znalazło się wielu złodziei.

W Polsce ze sklepów ginie towar stanowiący wartości 1,41 procent ich obrotu. Wypadamy gorzej niż średnia europejska, która wynosi 1,3 procent wartości obrotu. Jednak wartość ukradzionego towaru w Polsce jest kilkakrotnie niższa niż w Europie Zachodniej. Wynika to z tego, że…

24-10-2011
11:09
mamnick

Proponuję również napisać,jak pracodawcy okradają pracowników,czyli ,,darmowe nadgodziny,urlop oczywiście dostaniemy ale w terminie który pracodawcy pasuje no i oczywiście śmieszna suma wynagrodzenia!Zasada jest prosta z tego można wywnioskować:Pracodawca udaje że płaci-a pracownik udaje że pracuje…I tak to wygląda w praktyce.

24-10-2011
21:56
don john

W polskich sklepach najwięcej kradną klienci. eureka!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.