Przeczytaj oryginalny post blogu
21-11-2011
12:54
Redaktor

I LIGA. "Akademiczki” z Rzeszowa poniosły drugą porażkę w sezonie, ale występu w Ostrowie wstydzić się nie muszą.

Mecz był szalenie emocjonujący, a o wyniku zadecydowała dogrywka. Jeszcze w połowie IV kwarty Ostrovia prowadziła siedmioma punktami, ale kilka chwil później sama wróciła z dalekiej podróży.

Przy stanie 73-71 dla rzeszowianek, z linii rzutów wolnych spudłowała Magdalena Bibrzycka. Podopieczne Piotra Czaski, byłego koszykarza Resovii, do remisu doprowadziły na 6 sekund przed syreną! W dogrywce naszym paniom humory popsuła niezawodna wczoraj Agata Krygowska, która w całym meczu zdobyła 32 punkty i trafiła osiem “trójek”! – Niesamowite. Jeszcze nie widziałem, by ktoś trafiał z taką regularnością – kręcił głową z niedowierzaniem trener AZS-u…