Poręba: - Czas zatrzymać szaleństwo Palikota
Przeczytaj oryginalny post blogu
10-04-2012
19:30
paulina

PRZEMYŚL, BRUKSELA. Nie słabnie oburzenie po tym, jak Janusz Palikot nazwał abp. Józefa Michalika chamem.

Po przemyskim samorządzie…

11-04-2012
09:24
rysiek

Co taki Poreba zrobił dla Podkarpacia ?
jak na razie zajmuje się rozróbami i sianiem nienawiści do innych !
Panie Poręba, weź się Pan do roboty, bo za to Panu płacą . Zamiast zajmowac się pierdołami i plotkami !

11-04-2012
09:27
teresa

stare przyslowia; " Jaki pan taki kram ", lub " Ryba śmierdzi od glowy"
Jestem pesymistycznie nastawiona – nic się nie zmieni…….Palikot jest przyjacielem tych na świeczniku i ma swoich protektorów ……!

11-04-2012
12:07
ROMAN

stare nasze przysłowie [ cham chamem na wieki wieków amen] nie mają znaczenia tytuły- stanowiska- apanaże – układy- znajomości- wykształcenie- wygląd – cham pozostanie chamem całe życie – od urodzenia aż do momentu jak go grabarz łopatą w dupę klepnie – i taka to jest oczywista prawda,

11-04-2012
15:13
Stefan

Politycy nie sa od roboty tylko od brania kasy i siania zamętu. Kiedyś była zasada : kto nie pracuje ten nie je. Teraz jest zasada : zapird… do śmierci i tak ci będzie brakować na jedzenie, bo musisz wyżywić takie perły jak Michalik i Poręba.

12-04-2012
08:53
przemyślanin

Do roboty ich zagnać… wszystkich chamów bez względu na kolor i długość sukien-ek.
Poseł zamiast pochylić się nad bezrobociem, brakiem perspektyw dla regionu etc, etc, etc… to się gównami zajmuje – wstyd

12-04-2012
16:46
jan

Informuję, że jako jeden z miliona wierzących nie czuję się obrażony nazwaniem chama- chamem

13-04-2012
08:36
Demon1903

Proszę pana posła Poręba (…) Jestem też katolikiem bo moja mamusia z tatusiem mnie zanieśli do Katedry w Przemyślu ochrzcić i taki "ochrzczony już zostałem do teraz. Zadam panu pytanie! Ważne pytanie! Dlaczego (a było to za komuny, lata 50/60 te ub. wieku) nikt złego słowa nie powiedział na Arcybiskupa Tomakę! O ile pan, młody szczyl z PiS-uzna takie nazwisko!
Jestem jako katolik bardzo wdzięczny panu Palikotowi za użycie słowa "cham" pod adresem arcybiskupa Michalika. należało mu się TO! On nawet do pięt swoją "dobrocią" i "skromnością" nie dorasta ŚP+ Arcybiskupowi Tomace.

13-04-2012
11:54
jan

Tomaka był arcybiskupem? Nie żebym miała coś przeciwko,wręcz odwrotnie-z ciekawości pytam

13-04-2012
13:05
JANUSZ

Dobrze by było, aby powstrzymywanie szaleństw towarzysz Poręba rozpoczął od okiełzania paranoicznych temperamentów i umysłów a'la towarzysze Macierewicz, Kaczyński alias Kalkstein vel Kim Ir Jaro, Brudziński, Giżyński, Rydzyk etc etc. Dobrze by było też zapytać obrażonego KSIĘCIA (tak się mówi w środowisku księży o abp Michaliku), co sądzi o profanacji krzyża pod pałacem prezydenckim podczas ostatniej rocznicowej szopki? No chyba, że eksponowanie swastyki (Tusk w mundurze niemieckim) i szubienicy, oraz bogate ''słownictwo'' stosowane wobec rządzących i dziennikarzy (kur..a, szmata, prostytutka, wypier…., jeb…a itd.) to klasyczne formy katolickiej ekspresji i miłości bliźniego

13-04-2012
14:33
Józef

Tak "TAWARISZCZ Janusz" – Polska , jak widzę i czytam to taka sama nienormalność jak dla premiera Tuska i Palikota.

Do ciebie niestety trzeba mówić identycznie jak przemówił do mediów red.Sakiewicz 12.04 .

Jeśli starasz się kogoś pouczać i krytykować sam zajmij się elementarzem dobrego słownictwa, a do Poręby bardzo, a bardzo ci daleko nie tylko w kulturze wychowaniu, a o takim czymś jak patriotyzm i poszanowanie ofiar katastrofy 96 osób elity polskiej nie wspominam , gdyż tobie kojarzy się wszystko z szopką,zapewne Bożonarodzeniową znaną ci może z opowiadań własnej babci?.   

Co do twoich zastrzeżeń odchodów 12.04.2012 drugiej rocznicy "Katastrofy Smoleńskiej" każdy normalnie myślący może od A-Z obejrzeć nagrania bez żadnych podtekstów i przeinaczeń, zaś na szczęście nieliczni prowokatorzy i ich działania są także wychwycone i pokazane (video) na str.Niezależnej – GP i na nic się zdają  twoje przewidzenia.

Ostatnia sprawa to polityka miłości tej reprezentowanej przez koalicję PO/PSL/RP ma także swój  idealny obraz w postaci odrzucenia projektu PIS o zwrot przez FR polskiej własności dowodów rzeczowych tej katastrofy (wrak +skrzynki + telefony prezydenckie, broń BOR itd). Nie można więc nie widzieć i nie pamiętać faktycznej profanacji Krzyża na krakowskim przedmieściu ustawionego przez harcerzy zaraz po katastrofie opluwanego przez grupę palikociej ferajny (jest na to szereg nagrań dowodowych), nie można nie zauważyć usuwanych kwiatów i palących się jeszcze zniczy , karania mandatem dziewczyny za propagowanie polskiej flagi narodowej przez straż pani prezydent W-wy- gdzie honor POLAKA, wstyd???

Nawet więcej w takim towarzystwie szkoda pisać , gdyż nie wszyscy nauczeni jak widzę poprawnie przeczytać?.

Pozdrawiam i naprawdę proszę ludziska zastanówcie się co piszecie zanim braknie Wam w Polsce na bochenek chleba , leki, czy naukę historii – bo emerytury bogate pod palmami już nie grożą tym urodzonym po 1948 roku?.

13-04-2012
15:23
Józef

ps. Jeszcze jedna ważna rzecz odnośnie negowania przez "janusza"- rozumu posła Macierewicza polecam przeczytać na :Cool"niezależna.pl./2679 odpowiedzi zespołu na wczorajsze wystąpienie prok wojskowej i generalnej.

13-04-2012
18:38
kazik

aleś ty europośle cięty w ozorze.Kasę bierzesz i to jaką to spojrzenie powinno być jasne a, ty jmyślisz że jesteś na fali a, tu już bul,bul bul zaczyna być słychać.Co ty nie wiesz co to za jednostka co się arcy mieni.Bądż obiektywny-poprzyj Palikota

18-04-2012
22:53
Radase

Pisior!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.