Posłowie chcą odszkodowań, bo... dłużej posiedzieli w Sejmie
Przeczytaj oryginalny post blogu
16-05-2012
06:09
Redaktor

KRAJ, PODKARPACIE. Głosowali za tym, byśmy pracowali dłużej, a nie mogą wytrzymać w pracy dodatkowych kilku godzin

- Byliśmy internowani, nie można nas tak ograniczać…

16-05-2012
09:00
asterix1969

Powinni doatać odszkodowanie, nędzarze.

16-05-2012
09:02
janusz

jak mozna ten naród skubac przeciez poslowie pracuja jak kazdy polak to po skonczeniu kadencji wychodza im oszczednosci bardzo duze gdzie przecietny polak pracuje latami to wychodzi na to ze zyja za nasze pieniadze poczawszy od wc na ulicy do pieknych urlopow na hawajah kiedy sie to skonczy czy zamiast durnej emerytury pomyslec o zubozonym narodzie bo czy taki posel tomaszewski czy obibok agent tomek ma w glowie biede ludzi czy swoje pieniadze na koncie

16-05-2012
09:19
koment

Do Zimbwawe z nimi, biedaki!

16-05-2012
09:33
VV

istototnie. ta dzika sfora jest tak biedna, ze bezapelacyjnie nalezy im sie to odszkodawanie. a co z ludzmi majacymi podpisana umowe na pol etatu a harujacymi po kilkanascie godzin na dobe? bo jak sie nie podoba to fora ze dwora. jasnie poslowie widza niestety tylko swoja d..e przyspawana do sejmowego fotela.

16-05-2012
12:29
oburzona

Janusz, czytając Twoje wypociny, krew mnie zalewa. Czy Ciebie nie nauczyli budować zdań? Piszesz jednym cięgiem. Poza tym i Tomaszewski i agent Tomek to posłowie PiS, a ten głosował przeciwko uchwale emerytalnej. W związku z tym nie byli "internowani" przez Solidarność . A żyją na nasz koszt wszyscy posłowie. Jednak największego spustoszenia w kraju dokonuje PO i PSL.

16-05-2012
12:30
Józek

Przecież ich czas pracy jest nienormowany. W okresie drastycznych podwyżek i wydłużania okresu
pracy za czym tak ochoczo głosowali w szczególności, PO,PSL,RP należy ich rozliczyć z reprezentowania
elektoratu, obniżyć wynagrodzenia do średniej krajowej i zredukować do liczby województw.
Oczekujemy na podanie nazwisk domagających się odszkodowań.

16-05-2012
22:37
Piotrek

Szkoda się denerwować. Chyba nikt z tych "posłów" nigdy nie pracował za najniższą krajową i bieda żadnemu nie dała się we znaki. Cały czas przykręcają nam śrubę i wyciskają nas jak cytrynę. Miejmy nadzieje że wszystko do czasu i w końcu ludziom nerwy puszczą. Wszędzie propaganda zlecana czy to przez władzę czy to przez duże firmy żeby komuś nabić portfel. Ciąg dalszy katastrofy Smoleńskiej choć Ruscy nigdy się do niczego nie przyznają choćby im to udowodnić. Prąd w górę czyli zaraz efekt domina bo każdy po podwyżce będzie miał powód żeby podnieść cenę. Lechu chce pałować ludzi bo albo go premier zahipnotyzował albo ma alzheimera i nie pamięta jak on występował przeciwko władzy w słusznej sprawie. A wyłączyć tak prąd w całym kraju na trzy miesiące lub więcej i wszystko by się unormowało.
Pozdrawiam.

17-05-2012
10:30
stary

powinni sie cieszyc ze ich tylko zablokowali. bo jak ludziom nerwy puszcza-a to juz wkrotce- to normalnie po ludzku po mordzie dostana. wydaje im sie ze sa bezkarni i moga naraod plebsem czy chalastrą nazywac. wielcy kaplani polityczni zapomnieli ze sa tam dzieki ludziom ktorzy na nich glosowali ale jak nie spelniaja obietnic to moga stamtad bardzo szybko wyleciec i to wszyscy. i nie trzeba bedzie zadnych wyborow-wyrzuci ich sie silą raz na zawsze. niech wracaja do roboty za 13 stowek. jak ja znajda

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.