Potrącił pieszą i uciekł z miejsca wypadku
Przeczytaj oryginalny post blogu
24-02-2012
11:08
paulina

RZESZÓW. 34-latek najpierw potracił pieszą, a uciekając z miejsca zdarzenia spowodował kolejny wypadek, w którym ucierpiały dwie osoby. Sprawca porzucił auto i próbował uciec pieszo. Został zatrzymany przez policjantów.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 12:30. Kierujący skodą fabia jadąc od ulicy Reymonta w kierunku ulicy Konopnickiej na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i wyjechał na przeciwległy pas. Tam potrącił przechodzącą przez przejazd kolejowy 52- letnią kobietę. Kierujący nie udzielając pieszej pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. Piesza z obrażeniami została przewieziona karetką pogotowia do szpitala.

Uciekając z miejsca zdarzenia, na skrzyżowaniu ulic Konopnickiej i Marszałkowskiej spowodował kolejny wypadek. Chcąc skręcić w lewo w ulicę Marszałkowską, wjechał na skrzyżowanie przy…

25-02-2012
11:08
lysek

3 lata tylko???to jakas kpina. Proponuje wprowadzic prawo "oko za oko". Czyli za ten czyn: po pierwsze porzadny wpierd.l temu gosciowi wlacznie z polamaniem nog by kulal do konca zycia i juz nigdy nie zasiadl za kierownica. Po drugie kasacja auta(nie wazne na kogo jest) wylicytowanie go i przeznaczenie funduszy na domy dziecka itp szczytne cele. Po trzecie 20 lat w pierdlu w izolatce 2 na 2 bez mozliwosci wyjscia na spacerniak o suchym chlebie i wodzie. Przypadek taki nalezy naglasniac codziennie w kazdych wiadomosciach ku przestrodze takich durni by zaczeli sie bac jezdzic byle jak. Kto jeszcze ma jakies propozycje do moich pisac.

25-02-2012
11:09
mec

musiał pijany być , ponieważ to patologia , to uniknie kary i moze po zupki do Mopsu podchodzić

25-02-2012
14:39
lolo

3 lata to kpina. człowieka jak zabijesz to dostaniesz mniej niż za zabicie psa porażka… Polska to psie państwo. Pójdzie do pierdla i będzie narzekał, że zupa za zimna itd. Pijany kierowca to zabójca, na części go dla chorych…

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.