Pracy jak na lekarstwo
Przeczytaj oryginalny post blogu
18-01-2013
06:02
Redaktor

STALOWA WOLA. To może być kryzysowy rok dla stalowowolskiego rynku pracy. Prawie co czwarty mieszkaniec powiatu nie może znaleźć zatrudnienia od dwóch i więcej lat.

14,3 proc. mieszkańców powiatu stalowowolskiego w wieku produkcyjnym nie może znaleźć pracy. W porównaniu do niektórych innych rejonów województwa to niewiele,…

18-01-2013
10:13
olegdo izy

ale i tak wiekszość stalowolan rejestruje sie w PUP Nisko , we wiadomym celu.

18-01-2013
15:56
brat Robert

za to mamy jechać na szkolenie do Mali
Bronek z Radfoslawem nam to prawdopodobnie zafundują …
w ramach szkolenia mamy tłuc Arabów i chronić Żydów
co z rodowitymi Murzynami ? nie wiadomo
pewnie bedzie jak pod Nandar Khel – jak się ktory nawinie pod lufe czy stanie na wprost moxdzierza to się zatłucze
potem proces … i uniewinni sie żołnierzy
że niespelna rozumu byli albo cuś w tym stylu ….

19-01-2013
12:57
Ambroży

Wystarczy 5000 PLN założyć Spółkę by nieskrępowanie jako prezes wnieść bombkę do Sejmu i zarobić w try miga 3,5 mln zł?- po co harować????
"Lukratywny kontrakt na produkcję programu Tomasza Sekielskiego dla TVP 1 w wysokości 3,5 miliona złotych zdobyła firma „Kombinat medialny” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w podwarszawskim Piasecznie.
Jest to pierwsza produkcja telewizyjna tej spółki. Samą zaś Spółkę o kapitale założycielskim 5.000 złotych założono dopiero w maju 2012 roku. Kiedy było już pewne ! , że były dziennikarz TVN Tomasz Sekielski będzie realizował dla publicznej TV własny autorski program.
Co oznacza, że wymienioną spółkę założono szybko i na potrzeby produkcji dla TVP. Zapytam tylko gdzie przetarg w takim razie ( ?) , skoro umowa przewiduje aż 45 odcinków tego telewizyjnego projektu za sumę jednoznacznie wysoką. Nawet laik rozumie, że pomysł autorski jest samą w sobie wartością ale nikt nie powiedział, że ma być on dodatkowo i równolegle wypełnianiem kazby w całości Prezesa Zarządu ledwie raczkującej i świeżej Spółki producenckiej." (znalezione na blogach fragm.)

20-01-2013
19:35
wybuchowy joe

No to w Rzeszowie tez rewelacja!!! roboty duuuuuuuuuzooooooooooo!!! tylko jakos chetnych jeleni do tej pracy mało, a propagande sieje sie dookola zeby z ludzi jeszcze wiekszych durni zrobic ot wspólczesna polska polityka wobec obywateli. A czas leci dlatego kto chce byc jeleniem to mu szybko i byle jak zycie zleci ze na starosc nie bedzie mial czego wspomninac ale to na wlasne życzenie!!!!!!. Kto odwazny ten kombinuje by nie isc z prądem z jeleniami.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.