Prawie 130 tys. zł za światło na ratuszu
Przeczytaj oryginalny post blogu
09-08-2012
06:08
Redaktor

RZESZÓW. Tak miasto marnuje pieniądze podatników.

O wizji prezydenta Ferenca dotyczącej oświetlenia ratusza pisaliśmy gdy ta była jeszcze w powijakach. Choć jak informowało miasto koszt zabawy ze światłem przewidywany był…

09-08-2012
09:01
Zdzich

A widzieliście, jak pięknie oświetlony jest ratusz w Sędziszowie nie wiem za ile, ale chyba za darmo, bo nic nie pisali. To co Rzeszów ma być gorszy ?.

09-08-2012
11:17
ROMAN

no tak popieram jeszcze oświetlić kładkę ZERO – najlepiej iluminacją czerwono/ fioletową i wszystkie markety a w przyszłym roku 2013 rozpisać przetarg na budowę np. w Malawie elektrowni atomowej bo jak wszystko zaczną iluminować to zabraknie w gniazdu prądu a w aptece też nie ma i co wtedy – ani komputer nie zaskoczy/ ani radio nie wspominam o TV- aby dowiedzieć się o kolejnych sukcesach.- pozostanie tylko poczta pantoflowa i gołebie ratuszowe do roznoszenia rewelacji.

09-08-2012
13:33
Tomi

ROMAN – jest ci znane pojęcie THC?

Mam wrażenie, że korzystałeś podczas pisania komentarza … :)

Odpowiem ci: Tak najlepiej wyłączyć oświetlenie, zamknąć urząd, zwolnić policjantów i zaorać ulice BĘDZIE TAŃSZE UTRZYMANIE MIASTA. :) no i będzie prąd w aptece ale tam nie ma THC :(

09-08-2012
22:08
ROMAN

Do Toni- mój drogi chodzę po ziemi ponad 60 kilka lat i nie wiem o co ci chodzi z tym THC- czy o
1/Tenet Healthcare Corporration
2/Technika Handel Consulting
3/Towarzystwo Hipolita Cegielskiego
4/Tetrahydrocannabinol
5/ Czy o grupę z 2002 roku Więcej THC Klika
6/ Texas Historical Commission
7/Czy o nasiona marihuany THC-THC
mnie chodziło o to że rozwój miasta nie polega na oświetlaniu ratusza – proponuję zapoznać się z opracowaniami Pana Johannesa Hahna – członka Komisji Europejskiej związanego z Europejską wizją rozwoju miast czyli "Strategia Europa 2020" i proponuję poczytać dokumenty tkzw. porozumienie Brukselskie- Karta Lipska- Deklaracja z Toledo- gdzie mamy opracowania na temat polityki regionalnej i rozwoju miast.
widać wyrażnie braku powiązań pomiędzy wzrostem gospodarczym/zatrudnieniem/postępem społecznym /dysproporcjami dochodowymi itp.brakuje u nas nowego systemu zarządzania -brak przełamywania barier sektorowych – a mamy do czynienia z wizją jednego człowieka decydującą o życiu i jego kształcie w mieście z czym ja się nie zgadzam .

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.