Premier zaczyna się uginać pod głosem Polaków
Przeczytaj oryginalny post blogu
06-05-2013
15:44
paulina

Premier Donald Tusk od pewnego czasu zdaje się słuchać głosów protestujących Polaków. Czyżby mu zależało na naszym życiu? Na tym, aby przechodziło nam się lepiej przez każdy dzień?

Przypomnę tylko, że już w 2014 roku czekają nas wybory do Parlamentu Europejskiego i wybory samorządowe. W 2015 roku będziemy wybierać następnego prezydenta i posłów do sejmu. Czyżby premier obawiał się, że wściekłość ludzi (w dużej mierze też wyborców Platformy) przerzuci się na…

07-05-2013
08:52
ZB

.."Czyżby mu zależało na naszym życiu? .."Pani redaktor ,premierowi owszem zależy ale na trzeciej kadencji,nie na Polsce,Polakach.Stara się swoim postępowaniem małpować Angelę Dorothy Merkel.Gdyby mu zalezało na Polsce, to by pod nią nie podkładał ciągle ognia i nie dopalał.Tusk nie ma ani wiedzy ,ani umiejętności ,jest typowym politykierem, który dużo gada, mało robi, zmienia zdanie 3 razy dziennie.Wiemy wszyscy ,że nie ma w Polsce większego blagiera, cynika, krętacza, kreatywnego specjalisty od matactwa i manipulacji niż Donald Tusk .Dlatego osobiscie Tuska obdarzam kompletnym brakiem zaufania, niechęcią, pogardą – ale nie nienawiścią.Pani redaktor w Sienkiewiczowskich
"Krzyżakach" jest charakterystyczny epizod, kiedy giermek Hlawa, słuchając arogancji i kłamstw jednego z Krzyżaków, pochwycił go mocno "(…) za brodę, zadarł mu głowę i rzekł: »Jeślić nie wstyd łgać wobec ludzi, spójrz w górę, że to i Bóg cię słyszy!« I trzymał go tak przez tyle czasu, ile trzeba na zmówienie »Ojcze nasz« (…)". Dedykuję ten cytat panu premierowi Donaldowi Tuskowi ,bo to,że "zaczyna się uginac pod głosem Polaków" nigdy nie uwierzę.

07-05-2013
12:55
swojak

Powiedzcie wiec na kogo mam glosowac ? Na PiS nie bede glosowal bo to samobojstwo. Glosowac na pis to tak jak sobie strzelic w leb jak kto ma z czego, albo kamien uwiazac do szyi i isc sie utopic na gleboka wode.
Na kogo wiec glosowac Na PSL ? Na tego zlodzieja Burego i jego bande z Karapyta na czele ?
Zreszta i tak nie beda rzadzili bo ich za malo oni tylko kradna jako koalicjanci przy kazdym rzadzie.
Na kogo wiec glosowac ? Bo reszta sie nie liczy, a tylko licza na kilka stolkow aby sie dopchac do koryta.
NO NA KOGO ?

07-05-2013
14:59
Ambroży

Cóż Ci mogę innego poradzić w sprawach politycznych z taką wiedzą i rozeznaniem wypada tylko choćby eksternistycznie ukończyć przedszkole!!
A le jedno muszę sprostować : OBCIACHEM jest obecnie głosować na PO!!

08-05-2013
08:49
Natalia

PDT się nie "ugina". Wszystko co robi jest skalkulowane i wkalkulowane. Za te ulgi zapłaci kto inny, bowiem pieniądze nie wzięły się znikąd a zostały przesunięte z innych obszarów. Radzę trzymać się za swoje kieszenie, bo JVR szykuje nam już nowe "niespodzianki" fiskalne i nowe ciało administracyjne-ktoś musi skądś wziąć kasę dla PDT.

08-05-2013
18:15
swojak

No dobra obciachem jest glosowac na PO.
Na kogo wiec proponujesz oddac glos w najblizszym glosowaniu ?
Moze mam oddac mocz na wszystkich ?

08-05-2013
20:52
Imię (wymagane)

wybory nalezy zbojkotowac bo ani PO ani PiS ani inne SLD nie sa w stanie sprostac problemom kraju. istenieje szansa, ze po permanentnym bojkocie wyborow caly rzad poda sie do dymisji ( a potem przed trybunal stanu oczywiscie ) w efekcie czego i przy odrobinie szczescia mamy szanse na "odswierzenie krwi" w sejmie. jak napisal "ZB" premierowi nie chodzi o ludzi a dokladnie – o trzecia kadencje. tak czy inaczej Polsce grozi rewolucja. oczywiscie, ze rzad o tym wie, zatrudniajac armie analitykow. stad wlasnie ta niby "troska" i laskawe "obnizenie" cen paliw o kilkanascie groszy. hahaha! niestety nie na tym polega wladza. jednak wladza w tym dzikim kraju jest poza wszelka kontrola. sami na to pozwalamy.

10-05-2013
08:23
bogdan

RUCH NARODOWY to jest alternatywa

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.