Premier złapał amnezję
Przeczytaj oryginalny post blogu
09-03-2012
11:19
paulina

Do tego, że politycy łgają w kampaniach wyborczych zdążyłem już przywyknąć. Zdążyłem także oswoić się z tym, że mają dość bogatą paletę przygłupiastych pomysłów. Ale nie nadążam już za kolejnymi rabunkowymi pomysłami premiera Donalda i jego urzędników. Szef partii dziś rządzącej w 2007 roku przed wyborami obiecywał Polakom, że abonament RTV zostanie zniesiony. Wychodzi mi na to, że albo wtedy świadomie kłamał, albo dziś cierpi na amnezję.

PRZECZYTAJ: "Komornik będzie ściągał dług…

10-03-2012
12:36
stary

Panie Mariuszu widze ze ostatnio pedalstwo i premier cos sie mocno panu narazily, bo masakruje ich pan bezlitosnie. ale to i dobrze bo ponoc prawdziwa cnota krytyki sie nie boi. cnotliwosc tuska jest watpliwa. tez jestem za nieplaceniem haraczu dla telewizji. no chyba ze na zasadach dobrowolnosci. super metafora z wiolenczelą. dobre abonament dla producentow wiolonczeli. taka sama logika jak abonament dla TVP. pozdrawiam i tak trzymac

12-03-2012
10:10
ROMAN

Panie redaktorze – punktuje Pan prawidłowo- płacić potrzeba za to co biorę nie ? – prezesi/ doradcy/ rady nadzorcze – to cała otoczka tego TV- bajzlu- nie oglądam tych samych pysków- nie interesują mnie wywiady- knoty – nie oglądam tych samych filmów- to dla czego mam płacić – po prostu dość z darmozjadami- kolesiami i haraczami – jak chcę to oglądać co mnie interesuje to mam satelitę i płacę zgodnie z obcją programową – proste.

12-03-2012
17:14
Natalia

"Bogu co boskie,Cezarowi co Cezara",jak powiada klasyk,temu też z całych sił swoich sekunduję Redaktorowi Mariuszowi.Choć nie jestem wolna od "konotacji politycznych" polityka (nomen omen) nieustannego sięgania do kieszeni obywatela, celem załatania dziur różnych budżetu państwa już nie tyle mnie męczy co nastraja wymiotnie i bojowo.Jak widać "Kreatywna księgowość" ministra Vincenta nie sprawdza się do końca powodując i tak efekt krótkiej kołdry.I to mocno przykrótkiej.Proponuję zatem rozejrzeć się w innym obszarze ,niż pusta już prawie kieszeń Polaka ,bo jako żywo staje mi przed oczyma wizja lat 80-tych: strajki,demonstracje,rozruchy.Premierze-myśl,to nie boli!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.