Prezes NFZ uważa, że chodzimy do lekarzy dla “zabicia czasu”
Przeczytaj oryginalny post blogu
01-10-2012
06:09
Redaktor

PODKARPACIE. Będziemy płacić za wizytę u lekarza?

W wielu krajach europejskich np. w Czechach, pacjenci płacą za wizytę u lekarzy rodzinnych lub specjalistów przyjmujących w publicznych placówkach. Rozwiązanie to bardzo podoba się Agnieszce Pachciarz, prezes NFZ, dlatego chce wprowadzić takie same zasady u nas. – Opłaty o niskiej wartości nie ograniczą dostępu do świadczeń,…

01-10-2012
09:32
dominican

prezes NFZ czyli Agnieszka Pachciarz do odwołania i to od zaraz, niech sobie pomysł wsadzi do d..y swojej, niech da ludziom normalnieżyć, ja nie znam nikogo kto chodziłby do lekarza dla zabici czasu….śwmieszna jest ta baba, wstrętna baba…………….

01-10-2012
11:46
gazda

100% moich wizyt u lekarza rodzinnego dotyczy wypisania recepty na te same leki (pod moje dyktando). Dawniej jeszcze brałem skierowania do specjalistów. Teraz to bez sensu, bo jak mam np. problem laryngologiczny to potrzebuję pomocy już, a nie za pół roku. Więc idę prywatnie. Osobiście chętnie zapłacę pełną wartość za wizytę, leki, terapię, itp. pod warunkiem że nie będę musiał płacić haraczu do zus-u. Ciekawe dlaczego nie jest to możliwe?

01-10-2012
13:01
ROMAN

no proszę EUTANAZJA – w białych rękawiczkach przy otwartej kurtynie – tak dalej / tylko takie pomysły a będzie prawdziwy RAJ – P O B U T K A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co ona myśli że ludzie chodzą do lekarza jak do muzeum – ma totalnie zlasowany łeb – pomysł iście szatański- co za diabeł ją kieruje ? i do czego zmierza co ?

01-10-2012
13:01
mono

Już jedna ministra Mucha wcześniej jako posłanka PO mówiła, że starzy ludzie idą do lekarza w ramach rozrywki. Teraz Pani Pachciarz to podchwyciła i poszła dalej – wszycy starzy i młodzi chodzą do lekarzy rodzinnych w ramach rozrywki no bo "W co się bawić, w co się bawic" jak Spiewał W. Młynarski.

Tylko skąd stan zdrowia Polaków pogarsza się z roku na rok?

01-10-2012
13:02
Natalia

"Dla zabicia czasu" to usiłowałam w zeszłym tygodniu zarejestrować do lekarza prawie dorosłą córkę. Przyznaję, czas zabijałam skutecznie, bo zeszło mi dwa dni i wyżebrałam taką możliwość bezpośrednio skontaktowawszy się z panią Doktor. A pani szefowej NFZetu proponuję najpierw pożyć kilka choćby miesięcy za normalną pensję, parę razy spróbować się dostać do "normalnego" lekarza "normalnie" i potem porozmawiamy, czy nadal pomysł wydaje jej się tak świetny.

01-10-2012
14:32
K.Bimbała

Jest jedna rada na te bolączki : załatwić 6-cio miesięczna kurację Pachciarzowej np Jarosławiu lub Kobierzynie?.Cool

01-10-2012
17:32
modus

Jestem rencistką, choruję od urodzenia, od ponad 10 lat muszę brać stale leki od 3 lekarzy specjalistów (muszę do nich chodzić, bo lekarz rodzinny zazwyczaj woli się nie wychylać), czyli 3-4 razy w roku muszę się rejestrować do specjalisty * 3 lekarzy, oprócz tego kilka razy w roku lekarz rodzinny (jakieś "zwykłe" problemy zdrowotne). Mam najniższą rentę, nie wszystkie leki mogę wykupić, jak jeszcze będę płacić za wizytę u lekarza (pomimo tego, że płacę składkę zdrowotną od renty) to jedyne wyjście – eutanazja. A władza odetchnie, bo kolejnego rencisty nie będzie musiała chować a lekarze nie będą przeze mnie oblegani, spokojnie wypiją kawę w zamian mojej wizyty. CHORA WŁADZA, KTÓRA POWINNA SIĘ LECZYĆ PSYCHIATRYCZNIE I TO DOŻYWOTNIO I W ZAMKNIĘTYM ZAKŁADZIE.

22-05-2013
09:43
nina

prezes NFZ jak ma tyle kasy to z biedotą się nie liczy .Tacy ludzie jak ona nie znają codziennego życia bo pieniądze oczy im zamykają żaden urzędnik po wyborach z ludem się nie liczy i dlatego kto ma kasę to swoje mądrości pokazuje a szaraki cierpią niech życzę PANI PREZES ABY CHOROBA JĄ TAK DOPADŁA ABY Z PRZYCHODNI NIE WYCHODZIŁA!!!!!!!!!!! I

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.