Prezydent Przemyśla marzy o luksusowym volvo
Przeczytaj oryginalny post blogu
16-04-2013
06:08
paulina

PRZEMYŚL. Przemyślanom nie podobają się luksusowe wymogi wobec nowego prezydenckiego samochodu.

Przemyski Urząd Miejski ogłosił przetarg na nowy samochód. Niby nic wielkiego, ale dostępna na stronie internetowej miasta specyfikacja dotycząca modelu auta wprawiła przemyślan, delikatnie mówiąc,…

16-04-2013
09:19
ROMAN

czy to coś złego – samochód powinien być odpowiedni / opancerzony i odpowiednio w środku wyposażony ;proponuję Audi A 8 L – Security – wejdzie do sprzedaży pod koniec lata 5, 27 l – spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa ; odporny jest na pociski- wytrzymuje wybuch.
nadwozie z aluminium/ wzmocnione stalą pancerną formowaną na gorąco/ tkaniny aramidowe / specjalne szkło wielowarstwowe wzmocnione poliwęglanem /samo wewnętrzne wyposażenie waży ponad 700 kg/ ponadto ; awaryjne wyjście/ pochłaniacz dymu i system gaśniczy.silnik; 6,3 litra -12 cylindrów- moc 500 KM – przyspieszenie do 100 km w czasie 7,3 sek./ skrzynia biegów 8 biegowa automat- szybkość ograniczona do 220 km/godź.- felgi 19-calowe- do 80 km/godź może jechać na oponach gdy ciśnienie w oponach jest małe,
oraz ma system audio Bose i łącze internetowe.

16-04-2013
12:26
sledik

Nikt mu nie broni moze se kupic ALE ZA SWOJE !!
Dosc zlodziejstwa panstwowych funduszy.
WETO !!

16-04-2013
13:48
Służący

"Rządzić znaczy służyć" – pamięta Pan jeszcze- Prezydencie?
Komu Pan służy???
Za 60- 80 tysięcy może Pan kupić auto w miarę bezawaryjne ( jeśli się weźmie pod uwagę średnio 4-5 letni okres eksploatacji na potrzeby Urzędu) – czy top nie wystarczy na samorządowej posadzie???
Myślę, że w takim stylu jak Pan do tego podchodzi to już ostatnia Pańska kadencja.
Przemyślanie – czas na zmiany!!!!

16-04-2013
13:49
Janusz

Gdy nadchodziła reforma administracyjna (1999), ostatni wojewoda przemyski, Kisiel (stołek za rozlepianie plakatów reklamujących AWS), zakupił lancię kappa, co na tamte czasy było nie lada luksusem i z tego powodu jeżdzący z wojewodą kierowca nie raz musiał się tłumaczyc kolegom po fachu, jakiego to … ministra wozi, Kisiel liczył, ze przy powołaniu poj. podkarpackiego z takim '' wianem' załapie sie na dobry stołek, ale się przeliczył. Na co liczy prezydent Choma? Czyżby na to, ze znów przy zakupie nowego prywatnego wozu – identycznego ze służbowym – skorzysta ze sporego upustu od zaprzyjaźnionego dealera?

17-04-2013
14:43
anonim

Jak zarabia tyle razy więcej od zwykłego obywatela to niech kupi sobie za swoje ,jak go nie stać niech jeżdzi rowerem
biedakom nikt nie kupuje,autobusy chyba tam jeżdzą?
Papież jeżdził autobusem a on nie może/

17-04-2013
14:43
Mietek

Rzecznik prezydenta Chomy, Witold Wołczyk (45 l.) do komentarzy w Internecie odnosić się nie chce. Wspomina natomiast o tym, że przetarg na nowy samochód nie powinien zaskakiwać nikogo, bo pozycja ta została zaplanowana na ten rok w budżecie miasta.

Panie W. nie wkurwiaj pan nas – to że sobie coś wpiszecie w budżet miasta na dany rok nie zwalnia was z odpowiedzialności za defraudacje i rozrzutność – nie swoimi, tylko podatników, pieniędzmi. Idź pan, i pana poplecznicy, do diabła z taką polityką i zarządzaniem ty

18-04-2013
10:13
KRIS

Panie "Mietek" popieram w całości pańską wypowiedz ale nie dziwi mnie to że wspomniany Pan "W" do komentarzy w internecie się ne odnosi bo nie musi ale skoro pozycja zakupu auta została zatwierdzona w budżecie miasta to i nasza rada miasta za zgodnością głosów przepchała ten budżet,to dziwi mnie fakt że teraz panowie radni i prezydent szukają oszczędności w innych sprawach funkcjonowania miasta.Mnie się wydaje że w tym mieście funkcjonuje swoista"mafia" chyba na zasadach że ręka rękę myje i wszyscy coś sobie natym "skubną" Internet to jest kopalnia wiedzy i informacji i czytają ja poważni inwestorzy- a w tworzonej strefie ekonomicznej chyba rozumieją że inwestowanie na naszym terenie,opłacanie podatków dla miasta i fundowanie między innymi nowej bryki dla prezydenta to jest utopia! Nasze miasto umiera powoli!!! Poważny "prywaciarz" nie pozwoli na to aby go w ten sposób okradać!

26-04-2013
07:11
petroza

A ja propnuję papamobile !!!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.