Prezydent walczy z drogim paliwem. To walka z wiatrakami
Przeczytaj oryginalny post blogu
20-02-2012
18:40
paulina

RZESZÓW. Prezydent Taduesz Ferenc listy pisze… do Orlenu.

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa postanowił walczyć o interes kierowców i pisze już drugie pismo do Orlenu z żądaniem obniżenia cen. Niestety działania prezydenta przypominają walkę z wiatrakami, a raczej propagandową zagrywkę, mającą podnieść notowania włodarza miasta.

Pod koniec stycznia gruchnęła wieść, że prezydent Rzeszowa napisał list do prezesa Orlenu, w którym skrytykował politykę cenową koncernu. Zdaniem Ferenca koncern wykorzystuje swoją pozycję na rynku do kreowania cen i zabiegów utrudniających konkurencję. Prezydent Rzeszowa swoim listem nie odkrył Ameryki. Pozycja Orlenu na polskim rynku paliw jest bezdyskusyjnie dominująca.…

20-02-2012
22:32
ROMAN

no nie burzy nad miastem nie było- to nie populizm – to twarda retoryka- ceny paliw w górę- buc-pasy zaczną malować jak tylko śnieg stopnieje – chodzi o to że Don Kichot tworzy aurę o dbanie o nasze sprawy maluczkich- to oczywiście zmyłka bo jak ceny ropy chopną w górę [ dzisiaj baryłka po 120 dol.] to powie no walczyłem- a tu Iran ma nadmiar ropy i nie chcą od niego kupować – to może my sobie kupimy tylko ta odległość ze 2700 km. no i nie mamy terminalu- a chyba że w inny sposób no i trzeba się spieszyć bo już lotniskowiec tam płynie.

21-02-2012
09:26
olek

błazna robi z siebie. powodzenia tadziu

21-02-2012
12:13
alek

a co z miejskimi stacjami benzynowymi przy MPK? Były otwierane po to, by zbić ceny paliw na innych stacjach. A tymczasem są jednymi z droższych w Rzeszowie. Bez trudu można znalezć ceny o 5 gr a nawet 10 gr niższe. Może Pan Prezydent zacznie walkę z drożyzną właśnie od siebie? A ceny ze stacji MPK poda w kolejnym liście do Orlenu?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.