Producenci żywności nagminnie oszukują
Przeczytaj oryginalny post blogu
23-08-2012
06:07
Redaktor

KRAJ, PODKARPACIE. Mleko nie od krowy, “produkt polski” z zagranicznych składników, czyli jak…

Życie w Polsce jest coraz droższe. Podwyżki cen odczuwamy również na żywności. Czy można zaoszczędzić na jedzeniu? Można, jeśli się ma ochotę na galaretkę mocno owocową, w…

23-08-2012
07:56
ROMAN

i co dalej fałsz i cygaństwo na każdym kroku- gdzie są stosowne instytucje kontrolujące – tak dbają o niewolnika – czy chcą aby wcześniej odszedł na drugą stronę lustra- a fałszerze dalej produkują i mają się dobrze co ?

23-08-2012
10:25
krzysztof

Prym w tym wiodą małe, prywatne firemki. Często fałszują z czystej niewiedzy albo niedbałości.

23-08-2012
11:59
emigrant

Jezeli mleko nie jest od krowy to klijent dostal produkt ktory jest drozszy !! ZYSKAL na wartosci towaru.
Mleko od kozy i jego produkty kosztuja 7 razy tyle co krowie. Mleko sojowe 2 krotnie drozsze od krowiego. NAJTANSZYM produktem jest mleko krowie. Mleko krowie odtluszczane kosztuje o 50 % drozej od pelnotlustego. Trzeba zaplacic za "prace ludzka" a ten wlasnie produkt PRACA LUDZKA jest najdrozszy. Tak ksztaltuja sie ceny w krajach zachodnich. Z czasem dotrze do Polski ta ekonomia i nie da sie tego zmienic. Robol pracujacy za darmoche w Polsce i wykorzystywany poprzez producenta nie bedzie pracowal za poldarmo. Niedlugo MUSI sie to zmienic. Znikna doplaty za nic nie robienie dla chlopow pijacych piwo pod GS-ami. Skonczy sie pijanstwo za posiadanie ziemi. Prawdziwi rolnicy beda pracowac na gospodarstwach i ceny beda jak w innych krajach.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.